Acer'dan İş ve Eğlence Odaklı Laptop: Chromebook 15

Acer'dan İş ve Eğlence Odaklı Laptop: Chromebook 15

Acer bugün IFA 2017 kapsamında Chromebook serisinin yeni üyesi olan Chromebook 15'i tanıttı. Chromebook 15, büyük bir ekran ve uzun pil ömrüne sahipken, yenilenmiş alüminyum tasarımıyla da dikkat çekiyor. Acer bu kombinasyonun, notebook'u hem eğlence hem de iş amaçlı kullanmak için iyi bir seçenek olduğunu ifade ediyor.

Yeni Acer Chromebook 15, geniş açılı 15,6 inçlik tam HD IPS dokunmatik ekrana sahip olsa da dokunmatik olmayan yapılandırmalar da içeriyor. Bu dizüstü aynı zamanda 15.6 inç ekrana sahip ilk Chromebook olma özelliğini de taşıyor. Ayrıca Acer şirketi, Chromebook 15 ile 12 saate kadar pil ömrü vaat ediyor. 

Yeni bir alüminyum üst kapağı ve avuç içi desteğiyle üstün bir tasarıma sahip olan Chromebook 15, en yeni Intel çift çekirdekli Celeron veya dört çekirdekli Pentium işlemciyle geliyor. 8GB'a kadar RAM ve 64GB'lık bir depolama alanı sunuyor.

Arka aydınlatmalı klavyeyle birlikte yeni Chromebook 15, 2,79 kg ağırlığında ve 378 x 256 x 18,9 mm ölçülerinde. Acer Chromebook 15'in fiyatı 399 dolardan başlayacak ve Ekim ayında Kuzey Amerika'da Acer Store veya Best Buy'dan satın alınabilecek.

Performans Canavarı Acer Aspire VX 15 Türkiye'de!

GTA 10 Bile Kaldıran Acer Predator 21 X’in Fiyatı ve Özellikleri Beyin Yakıyor

YORUMLAR