Acer'ın Projeksiyonlu Telefonu Predator 6!

Acer'ın Projeksiyonlu Telefonu Predator 6!

Birçok teknolojiyi içinde barındırarak satış rakamı her geçen gün artan akıllı telefonlar şimdi de projeksiyon özelliğine sahip oldu.

Tayvan menşeili teknoloji devi Acer, projeksiyon özelliğine sahip Predator 6'yı 2016 ortalarında piyasaya sürmeyi düşündüklerini ifade etti. Predator 6'nın teknik özellikleri hakkında detayları da paylaşan Acer Ceo'su Jason Chen, Predator'ün Mediatek çipseti üzerinde 10 çekirdekli bir işlemci, 4 Gb ram ve 21 Megapixel çözünürlüklü kameraya sahip olacağını söyledi. Beklenildiği üzere Android işletim sistemiyle satışa sunulacak olan Predator 6'nın projektörü, görüntüleri 50 cm - 120 inç arasında büyülükte yansıtarak eşsiz bir oyun deneyimi yaşatacağa benziyor.

8 çekirdekli 64 bit mimarisindeki işlemciyle mobil dünyada dengeleri değiştiren Mediatek'in Acer işbirliğiyle 10 çekirdek işlemcili, projeksiyon özellikli akıllı telefonu çıkaracağını duyurması akıllı telefon pazarındaki rekabetin iyiden iyiye kızışacağının habercisi olurken, Acer yetkilileri fiyat tahmini ile alakalı soruları ise yanıtlamamayı tercih etti. Önümüzdeki sene teknoloji marketlerde boy göstermesi düşünülen Predator 6'nın nasıl bir satış rakamı elde edeceği ise bir başka merak konusu.

Acer Liquid Jade Z Tanıtıldı

YORUMLAR