Acil Durumlarda Hayvanların Canını Kurtarmak İçin VetMapp Kullanın!

Acil Durumlarda Hayvanların Canını Kurtarmak İçin VetMapp Kullanın!

Merhaba Tamindir takipçileri. Günlük hayatımızda kendimiz çeşitli sağlık problemleriyle karşılaşabildiğimiz gibi yakınlarımız da beklenmedik kazalar geçirebiliyorlar. Bu durumlarda sağlık kuruluşlarına kolayca ulaşabiliyor ve ambulans çağırabiliyoruz. Fakat durum hayvanlar için maalesef ki aynı değil. Yolda kaza geçirmiş bir sokak hayvanı ile karşılaştığımızda veya evcil hayvanımız bir sağlık problemi yaşadığında ambulans gibi hizmetler mevcut olmadığı için en yakın veterineri aramaya başlıyoruz. Bu tür acil veterriner arama durumlarında interneti kullanabilmekteyiz; fakat sonuçları filtrelemek, bize en yakın konumda olan ve hizmet veren veterineri bulmak zaman kaybettirebiliyor. İşte bu tür acil durumlar için VetMapp - Acil Veteriner adlı uygulama bizim ve yardıma ihtiyaç duyan dostumuzun imdadına yetişiyor.

Android ve iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz VetMapp - Acil Veteriner temel olarka size en yakın veteriner kliniğini harita üzerinde gösterebiliyor. Ayrıca bu kliniğe rota çizebilen uygulama bilmediğiniz bir yerde olsanız bile en kısa süre içerisinde kliniğe ulaşmanızı sağlıyor. Uygulama ile yakınınzdaki veteriner kliniklerini harita üzerinde görebilir veya bölgeye göre listeleyebilirsiniz.

Şu an için Ankara, İstanbul ve İzmir'de hizmet veren VetMapp internet bağlantısına sahip olmasınız bile kullanılabiliyor. Uygulama içerisinde veteriner kliniklerinin yanısıra belediye barınakları, kısırlaştırma ve rehabilitasyon merkezleri de listeleniyor. Ayrıca hangi hayvan sağlık kurumunun mesai saatlerinde hizmet verdiği, hangilerinin sadece acil durumlarda hizmet verdiği, hangilerinin 7 gün 24 saat hizmet verdiği de görülebilmekte.

VetMapp - Acil Veteriner ile harita üzerindeki hayvan sağlık kurumlarını tek bir dokunuşla arayabilmeniz, internet sitelerine ulaşabilmeniz mümkün. Her hayvanseverin akıllı telefonunda yüklü olması gereken VetMapp - Acil Veteriner'i bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz:

Geliştirdiği bu kullanışlı, yararlı ve başarılı uygulama için VetMapp ekibine teşekkür ederiz.

Facebook Avrupa'ya Bedava İnternet Dağıtmaya Hazır

YORUMLAR