Adblock Browser: iOS ve Android'de Reklamsız Web Deneyimi

Adblock Browser: iOS ve Android'de Reklamsız Web Deneyimi

Çoğumuzun bilgisayarında rahatsız edici reklamları engellemek için kullandığı ücretsiz bir yazılım / eklenti olan Adblock Plus, iOS ve Android platformunda web tarayıcı olarak karşımıza çıkıyor. Mobilde internette gezinirken olur olmadık zamanda çıkan, cihazı kilitlenmesine veya yavaşlamasına sebebiyet veren kötü huylu reklamlardan sıkıldıysanız Adblock Browser’ı denemenizi öneririz.

Tüm web tarayıcılarıyla uyumlu olan ve reklamları ayırt etmeksizin ortadan kaldırarak internette daha hızlı ve güvenli şekilde gezinmemizi sağlayan Adblock Plus’ı iOS ve Android’de oldukça güzel. iOS 8 ve üzeri yüklü iPhone ve iPad’lerde ve Android 2.3 üzeri işletim sisteminde çalışan telefon ve tabletlerle uyumlu olan web tarayıcı Adblock Browser, otomatik olarak reklamları engelliyor ancak kendiniz de özel filtreler ekleyebiliyorsunuz. Dilerseniz tüm, dilerseniz sadece zararlı reklamları engelleme şansına sahipsiniz. Öte yandan ziyaret ettiğiniz web sitenin reklamlı halini görebileceğiniz “Bu sitedeki reklamları engelle” adında özel bir seçenek te sunuluyor.

Reklamları ortadan kaldırarak, kişisel verilerinizi koruyan aynı zamanda batarya ve veri kullanımından tasarruf etmenize imkan tanıyan Adblock Browser, standart web tarayıcılarının tüm özelliklerini içeriyor. Başlangıç sayfasını ve arama motorunu değiştirme, başka tarayıcıdan yer imlerini aktarma, gizli sekmede iz bırakmadan gezinme, çerez ayarları gibi ihtiyacınız olan tüm özelleştirme seçenekleri mevcut.

Türkçe dil desteğiyle gelen Adblock Browser ile mobilde reklamsız gezintinin keyfini çıkarmak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantılardan iPhone, iPad ve Android cihazınıza ücretsiz indirip deneyebilirsiniz:

YORUMLAR