Adidas’tan Mobil Kullanıcılara Kazanç Kapısı

Adidas’tan Mobil Kullanıcılara Kazanç Kapısı

Adidas ayakkabıların üzerine fotoğraf baskısı yapabilen miZX Flux hizmete başladı. Şu anda sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde hizmete giren uygulama, Adidas severler tarafından ilgiyle karşılandı. Uygulama fotoğraflarla süslediğiniz ayakkabılar satılırsa tasarımcısına satıştan pay da veriyor.

Android ve iOS platformlarında kullanılabilen uygulama, ayakkabıların üzerine istediğiniz fotoğrafın işlenmesine olanak tanıyor. Her hangi bir fotoğraf çalışmanızı, bir manzara ya da resmini çektiğiniz bir deseni ayakkabı numaranızı ve tipini de ekleyerek uygulama vasıtasıyla gönderiyorsunuz. Daha sonra buna göre kesimi yapılmış ayakkabıların üretimine geçiliyor.


Tasarlandıktan sonra uygulamanın içinde bulunan “ayakkabı kutusu” seçeneği altında sosyal ağlarda da paylaşılabiliyor, buradan ayakkabıların satışı da yapılabiliyor. Uygulama ayakkabıların üzerine işlenmesi talep edilen fotoğrafların telif hakkı olup olmadığını da kullanıcı için kontrol ediyor ve bir telif sorunu yaşanmasını engelliyor.

Uygulamadan yararlanılarak yapılan bazı ayakkabılar Avusturya, Belçika, Danimarka, Fransa, Hollanda ve İspanya’da 110 dolardan satılıyor.

Araç Kullanırken Telefon Kullananlar İçin Yeni Uygulama

YORUMLAR