Adobe Acrobat'tan Android İçin Yepyeni Bir PDF Sürümü Geliyor

Adobe Acrobat'tan Android İçin Yepyeni Bir PDF Sürümü Geliyor

Adobe Acrobat çok tercih edilen PDF uygulaması olmadı. Ancak PDF doküman formatı özellikle resmi ve saklanması gereken dokümanlar olarak kaldı. Adobe Acrobat DC, PDF dokümanlara yeni bir soluk getiriyor.PDF dokümanlar kurumsal olarak fazla kullanılan evrak tiplerinden biri. Elektronik olarak ciddi anlamda değerli evraklar bu formatta saklanıyor ya da güncelleniyor. Ancak Adobe Acrobat özellikle Android telefonlarda PDF editörü olarak zayıf kalıyordu.

Adobe Acrobat DC ile bu sorun çok yakında gideriyor. Hem doküman işleme kalitesini hem de elektronik olarak evrakları imzalama özelliğini Acrobat DC PDF uygulamasına ekliyor. Adobe Document Cloud uygulamasına da entegrasyonunu güçlendiriyor.

Bunun yanı sıra Adobe Acrobat DC’ye çapraz platform desteği de geliyor. İOS, Windows ve Android ortamlardan daha hızlı ve her hangi bir problem yaşamadan doküman alışverişi yapılabilecek ve bunlar her cihazda işlenerek güncellenebilecekler. Böylelikle her platform Adobe Document Cloud’dan da sıkıntısız yararlanıyor olacak.

PDF dokümanlara ıslak imza uygulaması da yeni Acrobat DC ile beraber uygulamaya dahil edilecek. Böylece imzalanması gereken evrakları Android telefonunuzda imzalayarak gerekli yerlere gönderebileceksiniz.

Adobe Acrobat DC ücretsiz bir uygulama değil. Aylık 14.99 üyelik bedeliyle gelecek. 

Windows 10 Bu Yaz Çıkıyor

Windows 10 Internet Explorer'a Nasıl Kıyacak?

Cortana, Android ve iOS'a Geliyor

YORUMLAR