Adobe, Aviary'yi Satın Aldı

Adobe, Aviary'yi Satın Aldı

Photoshop ve Flash Player gibi programların sahibi Adobe, mobil dünyanın durdurulamaz gelişimine ayak uydurmak ve daha yenilikçi olmak adına Aviary'yi satın aldı. Satın alma hakkındaki detaylar Adobe'un resmi sitesinden açıklanmasına rağmen Aviary'ye ödenen ücret açıklanmadı.

Bildiğiniz üzere fotoğraf düzenleme programları ve uygulamaları son yıllarda oldukça değişerek artık akıllı telefon ve tablet üzerinden de yapılabilir hale geldi. Eskiden bilgisayarlarımız üzerinden gerçekleştirdiğimiz bir çok fotoğraf düzenleme işlemini günümüzde akıllı telefonlarımız üzerinde saniyeler içerisinde yapabiliyoruz. Durumun farkında olan Adobe, bu alanda yenilik ve geliştirmeler yapmak amacıyla Aviary'yi satın aldı.

Aviary satın alma işleminden sonra Adobe'un ekibine katılarak birlikte çalışmaya başlayacak. İki firma bir arayag eldikten sonra Adobe'un düzenleme araçlarını ve yaratıcı bulut servislerini geliştirecek ve yapılan gelişmeleri mobil uygulamaları üzerinde sunacak.

Adobe'un planına göre ilerleyen zamanlarda yapılan çalışmalar sayesinde mobil cihazlarınız üzerinde düzenleyeceğiniz fotoğraflar, sanki Photoshop ile düzenlemiş gibi kaliteli olabilecek. Aviary'nin Adobe'a ne zaman tamamen entegre olacağı ise satın almanın ücreti gibi belirsiz durumda. Fakat şüphesiz gelecekte çok daha güçlü mobil fotoğraf düzenleme araçları bizleri bekliyor olacak.

Turkcell SağlıkMetre ile Hastaların Ölçümlerini Anında Doktorlara Ulaştırıyor

YORUMLAR