Adobe Flash Player 20.0.0.235 Yayınlandı, Hemen Güncelleyin!

Adobe Flash Player 20.0.0.235 Yayınlandı, Hemen Güncelleyin!

Hala birçok web sitesi flash içerik sunduğundan Adobe, kullanıcıların güvenliğini sağlamak amacıyla sık sık Flash Player’a güncelleme getiriyor. Güvenlik açıklarını kapatan son derece mühim güncelllemeler ve yamalar olduğundan kesinlikle atlanmaması öneriliyor.

Çevrimiçi ortamda en sık rastlanılan güvenlik açığı oluşturan uygulamalardan Adobe Flash Player, geçtiğimiz ay başlarında güncellenmişti. Aradan fazla geçmedi ki yeni bir güncelleme sunuldu. Güncellemenin detayları hakkında henüz bilgi sahibi değiliz ancak Internet Explorer ve Edge kullanıcısı iseniz Windows Update üzerinden Flash Player güncellemesini almanızı, Google Chrome kullanıcısı iseniz tarayıcınıza gelen güncelleme uyarısını kesinlikle görmezden gelmemenizi, 20.0.0.235 sürümüne yükseltildiğini görmenizi öneririz. Aşağıdaki bağlantılardan indirme yaparak daha hızlı güncellemeniz de mümkün. 

Güvenlik firmalarının raporlarına baktığımızda hacker’ların vuruş noktası diyebileceğimiz Adobe Flash Player’ı sürekli güncel tutmanız, kritik seviyede güncellemeleri atlamamız mühim. Flash Player’a ek olarak Adobe’nin bir başka uygulaması AIR’ın da güncelleme aldığını eklemek gerek.

Adobe Flash Player 19.0.0.245 Yayınlandı, Hemen İndirmeniz Gerekli

Adobe Flash Player'da Büyük Bir Tehlike Keşfedildi, Programı Hemen Kaldırın!

YORUMLAR