Adobe Lightroom Android Platformunda Ücretsiz Oldu!

Adobe Lightroom Android Platformunda Ücretsiz Oldu!

Adobe’nin fotoğraf işleme ve organizasyon aracı Lightroom’un mobil sürümü Android tarafında güncelleme aldı ve artık Adobe Creative Cloud aboneliği gerektirmiyor. Fotoğraflarınızı düzenlemek için profesyonel bir yazılım olan Lightroom'u kullanıyorsanız mobilde güncellemeyi unutmayın. 

Otomatik ayarlama, filtre, dosya senkronizasyonu, RAW dosyaları ve daha fazlası için destek sunarak Android platformundaki en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olan Lightroom Mobile, Android platformunda ücretsiz oldu. 1.4 sürüm güncellemesiyle birlikte artık Creative Cloud aboneliği olmadan fotoğrafları organize etme, düzenleme, paylaşma seçenekleri kullanılabiliyor. Tabii ki dosyaların senkronize edilmesi ve masaüstünün yanı sıra webde düzenlenebilmesi için Creative Cloud hesabı ile (ücresiz deneme seçeneği sunuluyor) giriş yapmak şart.

Adobe Lightroom Mobile, iOS tarafında iPhone ve iPad kullanıcıları için Ekim ayında sunulan 2.0 güncellemesiyle ücretsiz hale gelmişti. Lightroom Mobile’ı abonelik gerektirdiği için tercih etmeyen kullanıcılar arasında iseniz aşağıdaki bağlantıdan hızlı şekilde mağazaya ulaşıp yeni sürümü indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz:

Adobe Premiere Clip Video Editörü Sonunda Android İçin Yayınlandı

YORUMLAR