Adobe Lightroom Mobil Versiyonları Artık Tamamen Ücretsiz Olarak Kullanılabilecek!

Adobe Lightroom Mobil Versiyonları Artık Tamamen Ücretsiz Olarak Kullanılabilecek!

Adobe tarafından geliştirilmiş olan mobil fotoğraf düzenleme uygulaması Adobe Lightroom artık tek başına ücretsiz olarak kullanılabilecek bir mobil uygulama haline geliyor. Hatırlanacağı üzere Adobe firması Lightroom yazımının mobil versiyonlarını ilk olarka 2014 yılında yayınlamıştı. Uygulama yayınlandığında Adobe Lightroom'un mobil versiyonunu kullanabilmek için bir Adobe hesabına sahip olmanız ve Adobe ID ile uygulamaya giriş yapmanız gerekiyordu. Adobe ID ise Adobe Creative Cloud üyelik aidatını ödediğinizde sahip olabileceğiniz hesap numarasıydı. Bu nedenle Adobe Lightroom mobil uygulamaları ücretsiz olarak indirilebilse de kullanılması ücret ödemeyi gerektiriyordu.

İşte Adobe firması yaptığı son güncellemeyle Adobe Lightroom'un iPad ve iPhone versiyonlarına Adobe ID ile giriş gerekliliğini kaldırdı. Bu sayede iOS kullanıcıları Adobe Lightroom ile fotoğraflarını serbestçe düzenleyebilecekler. Güncelleme yakın zaman içerisinde Adobe Lightroom'un Android versiyonu için de yapılacak.

Ücretsiz hale gelen Adobe Lightroom iPhone ve Adobe Lightroom iPad uygulamalarını bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz:

Uygulamanın Android versiyonu güncellendiğinde bu bağlantıyı kullanarak güncel versiyonunu indirebileceksiniz:

YORUMLAR