Adobe Photoshop CS6 için İlk Güncelleme Geldi

Adobe Photoshop CS6 için İlk Güncelleme Geldi

Adobe Photoshop CS6 için gelen ilk güncelleme paketi an itibarıyla indirilebilir durumda. Photoshop CS6 için kritik düzeltmeleri içeren bu güncelleme paketi ile birlikte aynı zamanda performans geliştirmeleri ve güvenlik açıklarının kapatıldığı bildirildi. Bu nedenle yeni güncelleme paketini tüm Adobe Photoshop CS6 kullanıcılarının yüklemesi önerilmekte.

Adobe Photoshop 13.0.1 güncellemesiyle birlikte yüksek öncelikli olarak düzeltilen hatalar arasında 3D, Kırpma, Boyama ve Biçimler üzerindeki değişiklikler gelmekte.

Geliştiriciler, güvenlik ve kolaylık açısından kullanıcıların Yardım menüsü altından yeni güncellemeyi yüklemelerini tavsiye ediyorlar. İsteyen kullanıcılar aynı zamanda güncelleme dosyasını indirerek, elle de güncelleme işlemini yapabilirler.

Güncelleme işleminin düzgün bir şekilde gerçekleşebilmesi için çalışır durumdaki virüs programınızı kapatmanız ve ayrıca programınızın kurulu olduğu dizin adının "Adobe Photoshop CS6" olması gerekmekte. Aksi taktirde güncelleyici gerekli güncelleştirme işlemini yapamıyor.

Eğer Photoshop'ı farklı bir klasöre kurduysanız ve güncellemeyi yapmak istiyorsanız, öncelikle Photoshop'ı silmeli ve ardından tekrar geçerli adla kurmanız gerekmektedir.

Adobe Photoshop CS6 deneme sürümü için:

YORUMLAR