Adobe, Photoshop Mix ile Photoshop'un Yeteneklerini Ücretsiz Olarak Android Kullanıcılarına Sunuyor!

Adobe, Photoshop Mix ile Photoshop'un Yeteneklerini Ücretsiz Olarak Android Kullanıcılarına Sunuyor!

Photoshop yazılımıyla bilgisayarlar üzerinde fotoğraf düzenleme yazılımlarının kral tacına sahip olan Adobe firması mobil fotoğraf düzenleme uygulaması Adobe Photoshop Mix'in Android versiyonunu da kullanıcıların beğenisine sundu. Akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz Adobe Photoshop Mix temel olarak bir kare içerisinde iki veya daha fazla fotoğrafı katmanlar halinde birleştirmenizi mümkün kılıyor. Adobe Photoshop Mix'in fotoğraf karıştırma özelliğinden faydalanılarak farklı arkaplanların üzerinde farklı fotoğraflarda yer alan öğeler eklenebiliyor. Adobe Photoshop Mix içerisinde kullanışlı fotoğraf efekti seçenekleri ve fotoğraf filtrelerine de yer veriyor.

Adobe Photoshop Mix ile bir resim içerisinde öne çıkan objeyi fotoğraf kırpma özelliğiyle bir kenara ayırabiliyorsunuz ve sonrasında başka bir arkaplanın üzerine oturtabiliyorsunuz. Ayrıca oluşturduğunuz yeni fotoğrafların belli bir bölümüne veya tamamına belirleyeceğiniz efektleri ve filterleri uygulayabiliyorsunuz.

Adobe Photoshop Mix'i kullanabilmek için bir Adobe ID hesabına sahip olmanız gerekiyor. Bu hesabı uygulama içerisinden ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz veya mevcut hesabınızla uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Adobe Photoshop Mix'i bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Adobe Photoshop Mix'in daha önceden yayınlanmış olan iOS versiyonu burada:

Mozilla Android Üzerinden İçerik Üretmek İçin WebMaker’ı Yayınladı

YORUMLAR