Adobe Photoshop Touch Artık iOS ve Android Telefonlarda

Adobe Photoshop Touch Artık iOS ve Android Telefonlarda

Adobe’un Photoshop Touch grafik yazılımı son bir yıldır iOS ve Android işletim sistemli tabletler için mevcuttu ancak ne yazık ki akıllı telefon kullanıcıları uygulamayı yükleyemiyorlardı. Adobe yeni akıllı telefonların oldukça büyük ekranlı ve işlevsel olduğunu fark etmiş olacak ki uygulamasını güncelleyerek akıllı telefonlarda da yüklenebilir ve kullanılabilir hale getirdi.

Adobe ürün yöneticisi Stephen Nielson Techradar’a yaptığı açıklamalarda bu gelişimden “Uygulamayı daha erişilebilir ve tablet olmayan durumlarda kullanılabilir hale getirmeye çalıştık. Photoshop’un sahip olduğu çekirdek özellikler böylece milyonlarca cep cihazında kullanılabilir hale gelecek.” diyerek bahsetti.

Telefonlar için hazırlanan bu sürüm tabletlerdeki Photoshop Touch’ın birebir aynısı ve tablet sürümünde bulunan filtreler, seçme araçları, ayarlar ve gerçek zamanlı kamera efektlendirme özellikleri gibi onlarca özellik de kullanılabilir durumda.

Üzerinde çalışma gerçekleştirdiğiniz resim dosyaları Creative Cloud servisinde depolanıyor ve böylece her yerden erişilebilir hale geliyor. Ücretsiz sürümünde 2 GB’lık depolama alanı sunan Creative Cloud’un ücretli sürümlerinde daha fazla depolama alanı elde etmek mümkün.

Şarjı bir ay boyunca bitmeyen telefonu gördünüz mü?

YORUMLAR