Adobe Tasarımcılar İçin Hazırladığı Ücretli Portfolyo Mağazasını Tanıttı

Adobe Tasarımcılar İçin Hazırladığı Ücretli Portfolyo Mağazasını Tanıttı

Çoğu tasarımcının vazgeçilmez programlarını üreten Adobe şirketi, yine tasarımcıları düşünerek onlara portfolyolarını paylaşabilecekleri ücretli bir mağaza oluşturdu.

Ürettiği başarılı yazılımlarıyla her seferinde adından söz ettirmeyi başaran Adobe, diğer programlarına oranla en çok tasarımcılara özel uygulamalarıyla tanınıyor. Dünya üzerinde milyonlarca tasarımcı insan var ve hepsinin tercih ettiği programların yapımcısı Adobe. Ulaştığı bu büyük pazar payının farkında olan yazılım şirketi elindeki bu gücü paraya dönüştürecek yeni bir yol buldu.

Bildiğiniz üzere şirketlere bağımlı olmadan kendi halinde çalışan tasarımcıların portfolyoları çok önemli. Çoğu tasarımcı kendini kanıtlayabilmek için yaptığı deneme çalışmalarını internette çeşitli sitelere yüklüyor. Bu sitelerin tek bir merkezi olmadığı için her tasarımcı farklı bir platformu tercih ediyor ve bu yüzden şirketler tasarımcılara büyük zorluklarla ulaşabiliyordu.

Adobe, kullanıcılarının daha kolay iş bulabilmeleri ve portfolyolarını daha merkezi bir sitede yayınlayabilmeleri için Adobe Portfolio mağazasını hizmete açtı. Açtığı mağazayı gün içinde tanıtan şirket, kullanıcılara bu mağazayı aylık ücret karşılığında kullandıracak. Kullanıcılar ücretsiz bir mağazanın olmasını istiyordu ama Adobe'nin mağazası bu isteklerini ne yazık ki karşılamadı.

Adobe Portfolio mağazasının aylık ödeme ücreti ise 9.99 dolar olarak belirlenmiş. Yani tasarımlarını dünyada daha geniş bir alanda göstermek isteyen kişiler aylık ücreti ödeyip daha başarılı bir mağazada satış yapabilecekler. Adobe'nin mağazası sayesinde milyonlarca tasarımcı daha fazla kazanç sağlayacak. Ücretli mağazaya ise bu adresten ulaşabilirsiniz.

Siz Adobe Portfolio mağazası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Adobe Flash Player 20.0.0.267 İle Çok Kritik Güvenlik Açığı Kapatıldı

Gerçek Mi? Photoshop Mu? Adobe 25. Yılına Özel Photoshop Oyunu Çıkardı! 

YORUMLAR