Adobe'un Yeni iPad Uygulaması Voice Çıktı

Adobe'un Yeni iPad Uygulaması Voice Çıktı

Adobe, son zamanlarda odaklanmış olduğu mobil platform için bir yeni uygulama daha çıkararak kullanıcılarına sundu. iPad için geliştirilen video hazırlama uygulaması Adobe Voice çıktığı andan itibaren bir çok kullanıcının beğenisini kazanmayı başardı.

Video hazırlama uygulaması olarak piyasaya çıkan Adobe Voice'i ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz. Herhangi bir konu, hikaye yada fikir paylaşımında bulunmak için seçebileceğiniz etkileyici yollardan bir tanesi olan Adobe Voice, kolayca vidoelar oluşturmanızı ve bu videolar arkadaşlarınız ile paylaşabilmenizi sağlıyor. Facebook, Twitter ve E-posta aracılığı ile paylaşım yapma imkanı yanında videoları web sitenize de ekleyebilirsiniz.

Sade ve kolay kullanımı ile ön plana çıkmak isteyen uygulama, daha önce bu tür bir uygulama kullanmayan yada mobil uygulama konusunda çok tecrübesi olmayan kullanıcılar tarafından da rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Tek bir tuşa dokunarak sesinizi kaydedebileceğiniz uygulama bu aşamadan sonra size seçebileceğiniz ikon ve resimler sunmaktadır. Anlatacağınız konu ile alakalı olan resim ve ikon seçimlerini yaptıktan sonra Adobe Voice geri kalan işlemleri otomatik olarak tamamlıyor. Animasyonl sinematik videolar oluşturan uygulama videonuzun arkaplanına da muhteşem müzikler ekliyor.

Adobe uygulamanın herhangi bir alanda kullanabileceğini vurgulamasına rağmen, uygulamanın test aşamalarında öğrenci ve öğretmenler üzerine yoğunlaşmıştı. Öğrenci ve öğretmenlerin kolay bir kullanım ile yararlı ve etkileyici videolar hazırlamasını sağlayan uygulamayı oldukça başarılı bulduğumu söyleyebilirim.

Diğer video hazırlama uygulamalarına göre farklı bir konsepte sahip olan Adobe Voice'u aşağıdaki bağlantı ile ücretsiz olarak iPad'lerinize indirerek deneme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ayın En İyi iOS Uygulamaları (Nisan 2014)

YORUMLAR