Advanced System Care 10 Gelişmiş Özellikleriyle Yayınlandı

Advanced System Care 10 Gelişmiş Özellikleriyle Yayınlandı

IObit’in Advanced System Care 10 sistem temizleme yardımcı aracı artık çok daha fazla işe yarıyor. PC performans artırma programlarından en çok kullanılan ve bakım sonrası çok daha kararlı çalışan bir sistem vaat eden IObit Advanced System Care 10, PC optimizasyonunda kullanıcılarının yüzünü güldürecek.

Temizle ve optimize et uygulamalarının öncüsü olarak bilinen Advanced System Care 10 neredeyse IObit’in göz nuru bir yazılım. Windows 10 için tam destek veren Advanced System Care 10, bu işletime özel sistem korumasıyla göz dolduruyor. PC’de yapılan her işlem sonrası işletim sistemini gözden geçirerek her şeyi olması gerektiği gibi korumayı başaran yazılım. Windows 10 işletim sistemi bileşenlerini ilk yüklendiği anda nasılsa öyle kararlı bir şekilde tutmayı başarıyor.

Advanced System Care 10 Özellikleri

Windows 10 64bit tüm sürümleri destekleyen Advanced System Care 10, aynı şekilde Windows 8, Windows 7 Vista ve Windows XP işletim sistemlerini de ayırım yapmadan destekliyor.

-Advanced System Care 10, PC’ye kurulmak için 300MB boş alana ihtiyaç duyuyor. Ekran çözünürlüğü olarak da 1024x768 ve yukarısını destekliyor.

-Advanced System Care 10, yeni FaceID özelliği ile yüzünüzü tanıyarak başkalarının sizin yerinize PC’nizi kullanmasını engelliyor.

-Tarayıcılarda sörf yaparken gereksiz reklamlarla internet keyfinizin engellenmesini önleyebiliyor.

-Tarayıcı ana sayfanızın kötücül yazılımlar tarafından değiştirilmesini engelliyor.

-Advanced System Care 10 sisteminizin çok daha hızlı kapanıp açılmasını sağlıyor.

-İşletim sistemine kurulan üçüncü parti yazılımların kişisel bilgilerinizi kurcalamasına izin vermiyor.

-İşletim sisteminizi takılmalardan ve donmalardan koruyor.

-Advanced System Care 10, çöp dosyaları hızla tanımlayarak hemen temizleyebiliyor ve hard diskinizde boş yer açarak anında optimize ediyor.

-Uygulama artık kötücül yazılım kütüphanesini de genişletmiş durumda. Hem gerçek zamanlı tarama yaparken hem de atıl konumda beklerken RAM israfı yapmadan bu bilgileri güncelleyebiliyor. Böylece güvenliğiniz her zaman güncel kalabiliyor.

-Yüksek çözünürlüklü yeni arayüzüyle beraber Advanced System Care 10 tam 32 dil destekliyor. 

YORUMLAR