Advanced SystemCare 7.3 Yayınlandı

Advanced SystemCare 7.3 Yayınlandı

İngiltere merkezli popüler yazılım şirketi IObit, bilgisayar kullanıcıları arasında oldukça popüler olan sistem bakım ve güvenlik aracı Advanced SytemCare'in yeni sürümü olan Advanced SystemCare 7.3'ü bugün kullanıcıların beğenisine sundu.

Daha önceki sürümüne göre çok daha gelişmiş bir şekilde kullanıcıların karşısına çıkan Advanced SystemCare ile kullanıcılar birçok yeni özellik ve geliştirme bekliyor.

Özellikle Microsoft'un elini eteğini çektiği işletim sistemi Windows XP için desteğini kesmediğini vurgulayan IObit, popüler yazılımının yeni sürümüyle birlikte Windows XP ve diğer Windows sürümleri üzerinde ortaya çıkabilecek olan her tür sistem açığı ve güvenlik sorunlarıyla ilgili kullanıcılarına çok daha gelişmiş bir destek sunuyor. Yani görünen o ki Advanced SystemCare, Windows XP kullanıcıları için kalıcı bir güvenlik ve sistem bakım desteği sağlamaya devam edecek.

Yeni sürüm üzerinde dikkat çeken özelliklerden bir diğeri de Advanced SystemCare içerisinde yer alan araçlar arasına eklenen PCtransfer özelliği. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu taşınabilir yeni araç sayesinde tüm verilerinizi kolay ve sorunsuz bir şekilde taşıyabilecek/aktarabileceksiniz. Ayrıca yine program içerisinde yer alan IObit Unistaller sürümü de yeni sürümüne güncellenerek eskisine göre çok daha hızlı bir tarama seçeneği ve Google Chrome Web Mağazası üzerinden yüklenen eklentiler için algılama desteği sunuyor.

Tüm bu saymış özelliklerin dışında Advanced SystemCare üzerinde yer alan bilinen hatalar giderilmiş, kullanıcı arayüzü üzerinde küçük değişikliklere yapılmış, popüler tarayıcıların son sürümleri için anasayfa koruma, bağlantıl hızlandırma, internet koruma seçenekleri geliştirilmiş ve zararlı yazılımlar için sunulan veritabanı da geliştirilmiş.

Eğer sisteminiz her zaman ilk günkü performansıyla çalışmasını istiyor ve bunun dışında sürekli olarak internet üzerinden gelebilecek tehlikelere karşı güvende olmak istiyorsanız Advanced SystemCare'i mutlaka denemenizi öneririm.

15 Adet ücretsiz Advanced SystemCare lisansından birini kazanmak isterseniz, "15 Takipçimize Advanced SystemCare 7.3 Lisansı Hediye" kampanyamıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR