Advanced SystemCare Ultimate 12 Bilgisayarınızı Tüm Tehditlerden Koruyacak

Advanced SystemCare Ultimate 12

Dünyanın en büyük sistem araçları ve güvenlik yazılımları üreticilerinden bir tanesi olan IObit, Advanced SystemCare Ultimate ismini verdiği yazılımını güncelledi. Windows kullanıcılarına yeni bakım ve optimizasyon seçenekleri sunan şirket, Advanced SystemCare Ultimate 12 ile kullanıcıların birçok konuda daha güvenli sistemlere kavuşacaklarını söyledi.

Advanced SystemCare Ultimate 12 ile birlikte yapılan en büyük değişiklik, anti-virüs veritabanında oldu. Veritabanını güncencelleyen IObit, yaptığı değişiklikle verilerin boyutunu yüzde 15 büyüttü. Böylece kullanıcıların bilgisayarlarına yönelen truva atlarını, casus yazılımları, arka planda çalışan zararlıları ve virüsleri engelleme, tespit etme ve silme konusunda yeteneklerini geliştiren anti-virüs yazılımı, kullanıcılarına çok daha iyi hizmet vermeye başladı. Özellikle sisteme yeni eklenen Güvenlik Takviyesi yeteneğiyle bilgisayarlardaki açıkları kapamaya yönelik işlemler yapmaya başlayan Advanced SystemCare Ultimate 12, pek çok kullanıcı tarafından oldukça beğenildi.

Advanced SystemCare Ultimate’in yeni sürümünün bir önceki sürüme göre en büyük farklılığıysa kullanıcılarının hassas dosyalarına yönelik güvenliği geliştirmesi oldu. Güvenlik Kalkanı adı verilen özellikle birlikte Advanced SystemCare Ultimate 12 kullananların, tarayıcı geçmişleri, lokal e-posta verileri, rehberleri ile OneDrive Dropbox gibi bulut sunucu dosyalarının daha üstün şekilde korunmaya başlanacağı söylenenler arasında yerini aldı. Dahası, Tarayıcı Anti-İzleme yeteneğiyle yeni sürümün, Advanced SystemCare Ultimate 12 kullanıcılarının internet üzerinde bıraktığı parmak izlerini temizleyeceği belirtildi.

Yukarıda yer alan harika özelliklerinin yanı sıra Advanced SystemCare Ultimate 12, birçok farklı detayla kullanıcılarını tam itibarıyla korumaya devam ediyor. Uygulamanın yeni sürümünü denemek için ise hemen aşağıdaki Advanced SystemCare Ultimate indir tuşuna basabilirsiniz.