Age of Empires II HD için 'Rise of the Rajas' Genişleme Paketi Yayınlandı

Age of Empires II HD için 'Rise of the Rajas' Genişleme Paketi Yayınlandı

Age of Empires II HD için en yeni genişleme paketi Rise of the Rajas yayınlandı. Genişleme paketinde 4 yeni medeniyet, 4 yeni sefer, yeni birimler ve genel olarak birçok iyileştirme ve düzeltme yer alıyor. 

Rise of the Rajas paketinde kontrol edebileceğimiz yeni uygarlıklara bakacak olursak,

  • Burma (Burmese): Güneydoğu Asya tarihinin en büyük imparatorluğunu bir araya getirerek, savaşın en güçlü savunmalarını ortadan kaldırabilirsiniz. Burma uygarlığının benzersiz askerleri Arambai, ölümcül ama düşük saldırı becerisi olan bir süvari birliği olarak dikkat çekiyor.
  • Kamboçya (Khmer): Khmerler ile dünyanın en büyük dini anıtını yaparak, ölümsüz kuşatma silahlarından oluşan, ölümsüz bir ordu hazırlayın. Bu uygarlığın benzersiz askerleri ise Ballista Elephant
  • Malezya (Malay): Malezya'nın muazzam ada imparatorluğu ile Güneydoğu Asya'yı fethedebilir ve rıhtımları ok atabilen limanlara yükseltebilirsiniz. Malayların benzersiz askerleri de Karambit Warrior. Düşmanlarınızı çabucak boğabilen bu savaşçılar, son derece ucuz olmasıyla da dikkat çekiyor.
  • Vietnam (Vietnamese): Halkın bağımsızlığı için son derece güçlü birliklerle gerilla savaşı yürütebileceğiniz bu uygarlıkta, Rattan Archer adı verilen ağır silahlı asker üniteleri bulunuyor. 

Xbox Wire'a göre bu genişleme paketi, oyunu 20 saat uzatan yeni içerikler sunuyor. Tek kişilik oyunun haricinde, çok oyunculu oyunları seven hayranlara da yeni haritalar, özel haritalar ve gerçek dünya haritaları geliyor. Eğer ilginizi çekerse Steam'de 10 dolar ödeyerek bu paketi satın alabilirsiniz.

Yıllar Sonra Resmi Age of Empires 2 Genişleme Paketi Çıkıyor!

Age Of Empires Android ve iOS'a Geldi!

YORUMLAR