Ahşap Görünümlü Moto X+1 Hiç Bu Kadar Net Görünmemişti!

Ahşap Görünümlü Moto X+1 Hiç Bu Kadar Net Görünmemişti!

Akıllı telefonlar konusunda rakipleri kadar başarı yakalayamayan Motorola, piyasada var olduğunu belirtmek için yeni telefonunu geliştirmek için tüm gücüyle çalışıyor.

Motorola'nın Moto X+1 modeliyle çok yakın zamanda satışa sunacağı telefon ahşap görünüme sahip olacak. Hatta bazı iddialara göre sadece ahşap olmayacak ve farklı renk seçenekleriyle de satışa sunulacak. Cihazın daha önceki sızıntılarına oranla en net fotoğrafı paylaşıldı. Bu fotoğrafa bakarak dış tasarımı ve bazı özelliklerini anlayabiliriz.

 

Yukarıda gördüğünüz ahşap tasarımlı telefon Moto X+1'e ait. Çok şık bir tasarıma sahip olan bu telefon, sadeliğiyle dikkatleri üzerine toplayacak gibi. LG'nin telefonlarında görmeye alışkın olduğumuz arka bölümdeki güç tuşu Moto X+1'de de karşımıza çıkacak. Yani resimde gördüğünüz Motorola logosu aslında güç tuşu görevi görecek. Bu işlev telefonunu yukarıdan kapatmaya alışkın olanlar için biraz zor gelebilir.

Cihazın ön tarafında ise sensörlere yer verilmiş. Ön tarafını gösteren fotoğraflara bazı yerler kapatılmış. Neden kapatıldığını bilmiyoruz ama bu bölümler karşımıza sürpriz olarak çıkabilir.

Bu hoş tasarımlı telefon 4 Eylül'de tanıtılacak.

Lenovo, Google'ın Motorola Birimini Satın Aldı

YORUMLAR