AirDroid 3 ile Android Telefonlarınızı Bilgisayardan Yönetmek Daha Da Kolay

AirDroid 3 ile Android Telefonlarınızı Bilgisayardan Yönetmek Daha Da Kolay

Android cihaz sahibi kullanıcıların telefon ve tabletlerini bilgisayar üzerinden kontrol etmeyi sağlayan popülerAirDrop uygulaması güncellenerek 3. versiyonu yayınlandı. AirDroid 3 olarak güncellenen uygulama sayesinde artık Android cihazlarınızı PC ve MAC'leriniz ile kolayca kontrol edebileceksiniz.

Android kullanıcıları arasında cihazlarını masaüstü uygulaması üzerinden kontrol edebilmek için kullanılan en popüler uygulamalardan bir tanesi olan AirDroid, kullanıcıların bilgisayarlarından telefonlarına dosya transferi yapmasına, link göndermesine ve iletişim ve mesajlaşma işlemleri yapmasına olanak sağlıyor. Örneğin telefonunuzu şarja taktığınızda odanın köşesinde olmasına rağmen bilgisayarınız üzerinden telefonu kontrol ederek istediğiniz işlemi yapabiliyorsunuz.

Uzun süredir varolan uygulamanın 3. versiyonu 3 Aralık 2014'te güncellendi. Yeni güncelleme ile hem PC hem de MAC için kullanımı daha kolay bir masaüstü uygulamaya geliştirildi. Yeni masaüstü uygulama içerisindeki bildirim alma detayları iyileştirilerek daha güzel hale getirilmiş ve artık cihazınızı ekranınızın sağ kısmından rahatlıkla yönetebiliyorsunuz.

Önceki haline göre çok daha sade ve anlaşılır bir arayüze kavuşan AirDroid, dosya transferi, mesajlaşma yada bildirim kontrolleri gibi yapabileceğiniz tüm işlemleri en basite indirgemiş. Sanki bilgisayar üzerinden değil de gerçekten telefon üzerinde işlem yapıyormuş gibi hissedebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulamayı sitemiz üzerinden indirerek Android cihazlarınızı bilgisayarınız ile kontrol etmeye başlayabilirsiniz.

Gangnam Style Youtube'un Kodlarını Bozdu

YORUMLAR