AirPods Kulaklıkların Kaybolma Riskini Ortadan Kaldıran Kablo Geliyor

AirPods Kulaklıkların Kaybolma Riskini Ortadan Kaldıran Kablo Geliyor

Yeni nesil iPhone'larla birlikte tanıtılan AirPods kulaklıkların kaybolma riskini ortadan kaldıracak bir kablo ortaya çıktı. Spigen tarafından üretilen yeni kablo ile AirPods'ları düşürme riski olmadan dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz.

iPhone 7'lerle birlikte kulaklık girişine veda eden Apple, kullanıcıların rahat müzik dinlemelerini sağlamak için farklı yöntemler sunuyor. Bundan sonra isteyen kullanıcılar kutudan çıkan Lightning girişli kablolu kulaklıkları kullanabilir ya da Apple'ın lansman sırasında tanıttığı AirPods'u tercih edebilirler. Kullanıcıların müzik deneyimini yukarı taşımak için kablosuz kulaklıkları geliştiren Apple, aynı zamanda eleştiri oklarının da hedefi oldu. Kablosuz kulaklıkların sahip olduğu tasarım ve boyut nedeniyle kulaklıklar hakkında pek çok eleştiri yapıldı.

Ülkemizde 799 TL fiyat etiketine sahip olan kablosuz kulaklıklar düşme ve kaybolma gibi pek çok riski taşıyor. Durum böyle olunca da kullanıcılar çuvalla para harcayıp AirPods'ları aldıktan sonra kaybetme riskine karşı bu kulaklıklara pek sıcak bakmıyorlar. Bu sorunu aşmak isteyen popüler kılıf üreticisi Spigen, AirPods'ların güvende kalmasını sağlayacak bir kablo geliştirdi. AirPods Strap adı verilen yeni kablo ile her iki kulaklık birbirine tıpkı güneş gözlüğü gibi bağlanıyor. Böylece kulaklıklar düşse bile boyunda kalıyor ya da kulaklıklar kullanılmadığı zamanlarda boyunda asılı kalabiliyor. Yeni ürünün patentini de alan Spigen, bu ürün yüksek kazanç elde edeceğine inanıyor. Hafif ve kaliteli olan kabloların başlangıç fiyatı ise 10 dolar. AirPods Strap 17 Kasım'da raflarda olacak.

iPhone 7'lere Kulaklık Girişi Kazandıran Aparat Satışa Sunuldu

Super Mario Run Çıkartmaları Apple Store'da Ortaya Çıktı

YORUMLAR