Akıllı Radyo Karnaval One Yayınlandı

Akıllı Radyo Karnaval One Yayınlandı

Karnaval Media Group'un yeni çıkarmış olduğu Karnaval One ile artık akıllı telefonlarınız üzerinde akıllı radyo dinleyebiliyorsunuz. Henüz çok yeni olan dijital müzik servisi, herhangi bir reklam veya kesinti olmadan radyodan müzik dinleme keyfi sunuyor.

Yeni bir konsept olan akıllı radyo Karnaval One, aslında popüler müzik yayın servisleri Spotify ve Deezer gibi çalışıyor. Kendi çalma listelerinizi oluşturup sevdiğiniz şarkıları favorilerinize ekleyebileeğiniz uygulamanın kullanımı için aylık yada yıllık üyelik satın almanız gerekiyor. Fakat denemek isterseniz 1 haftalık ücretsiz kullanım şansınızda bulunuyor.

Herhangi bir sınır olmadan istediğiniz kadar şarkı atlama lüksüne sahip olduğunuz Karnaval One, sadece müzikten ibaret değil. Popüler radyolardaki şovlar ve programlar ile birlikte haberler, hava durumu, trafik durumu ve Zaytung haberleri gibi yararlı ve eğlenceli bölümleri bulunuyor.

Reklamsız olarak radyo dinleme fırsatı sunan ilk müzik servisi olan Karnaval One'a bilgisayarlarınızdan, Android ve iOS cihazlarınızdan erişebiliyorsunuz. Müziksiz yapamam yada sürekli müzik dinlerim dinleyin kullanıcılardan biriyseniz, Karnaval One ile hem müzik hem de radyo dinleme keyfini en rahat şekilde yaşayabiliyorsunuz. En geniş Türkçe müzik arşivine sahip olan uygulama, farklı radyo kanallarını bir araya getirip kendinize özel radyolar oluşturmanızı sağlıyor. Ayrıca severek dinlediğiniz şarkılar le aynı türde olan diğer popüler şarkıları da size önererek bir çok yeni ve güzel parça keşfetmenzi sağlıyor.

Uygulamanın Android ve iOS versiyonlarını ücretsiz olarak indirip 1 hafta ücretsiz olarak denemek için aşağıdaki bağlantılara tıklamanız yeterli.

Instagram’da Daha Fazla Takipçi Kazanmanın Altın Kuralları

YORUMLAR