Akıllı Saatleri Bir Kenara Bırakın, HDD Saat Görenleri Büyülüyor!

Akıllı Saatleri Bir Kenara Bırakın, HDD Saat Görenleri Büyülüyor!

Eğer akıllı saatlerin görebileceğiniz en güzel teknolojik tasarıma sahip saatler olduğunu iddia ediyorsanız bir defa daha düşünmenizde fayda var. Akıllı saatler son yıllarda oldukça ön plana çıktı ve yeni yeni tasarımlara sahip akıllı saatler piyasaya sunuldu. Fakat bütün bu tasarımları bir kenara bırakmanızı sağlayacak yeni bir proje su yüzüne çıktı. HDD Watch adlı bu yeni saat projesi tam anlamıyla bir harddisk görünümüne sahip klasik bir kol saati. Bu saat bir akıllı saat bile olmamasına karşı görünümü bir ilgi odağı olmasına yeterli.

Eğer bir teknoloji meraklısıysanız bu minik bir sabit disk şeklindeki kol saati arkadaş toplantılarında karakterinizi başarılı bir şekilde simgeleyecektir. HDD Watch sadece ve sadece saati gösterme amacıyla tasarlanmış, bu nedenle saat üzerine dosya transfer edebilmeniz veya saat göstermek haricinde herhangi bir işlem yapabilmeniz mümkün değil. Zaten böyle bir saate sahip olduğunuzda bu özellikler umrunuzda bile olmayacak.

HDD Watch'ın kayışları da bir devre görünümünde. Bu sayede tasarım bir bütünlük sergiliyor. Dilerseniz HDD Watch'u klasik saat kayışlarıyla da kullanabilirsiniz.

HDD Watch şu an seri üretiminin gerçekleşebilmesi için bağış toplamakta. Projeye destek olmak ve HDD Watch satın almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

https://www.indiegogo.com/projects/hddwatches-the-geek-watch-made-out-from-a-hdd

Bu Ayakkabı Kendi Kendini Bağlayabiliyor!


YORUMLAR