Akıllı Shaker ile Sevdiğiniz Kokteylleri Hazırlamak Çok Kolay

Akıllı Shaker ile Sevdiğiniz Kokteylleri Hazırlamak Çok Kolay

Kokteyl içecekler yapmak konusunda deneyimli değilseniz, yeni akıllı kokteyl karıştırıcı B4RM4N ile kimseden yardım almadan kendi kokteyl içeceklerinizi hazırlayabileceksiniz.

Kickstarter’da yer alan ilginç projelerden dikkatimizi çeken Magnified Self tarafından tasarlanan B4RM4N akıllı kokteyl karıştırıcı projesi oluyor. B4RM4N, akıllı telefonlara yüklenen uygulamasıyla birlikte kokteyl tarifleri içeren kütüphaneye erişerek, istediğiniz kokteyli en doğru oranla hazırlamanızda büyük kolaylık sağlıyor.

Bluetooth 4.0 teknolojisiyle çalışan sistemin kurulumu ise gayet basit. B4RM4N’i masaya yerleştirdikten sonra telefonunuzdaki uygulamayı “Connect” butonuyla başlatmanız yeterli oluyor. Beğendiğiniz tarifi seçip, hazırlamak istediğiniz içeceğin miktarını ayarladıktan sonra uygulama size hangi malzemeyi dökeceğinizi söylüyor.

Ayarı kaçıracağınızı düşünüyorsanız, endişelenmenize gerek yok. Çünkü, uygulama ve karıştırma kabının üzerinde bulunan LED lambalar, size ne zaman durmanız gerektiğini uyarı şeklinde bildiriyor. İçeceği hazırlayana kadar size rehberlik eden uygulama, istenen karışım tamamlandıktan sonra gereken karıştırma işlemi için de size gereken talimatları veriyor.

B4RM4N Shaker projesinin tüm detaylarına, görsellerine ve videolarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla, ailenizle bir aradayken onlara sürpriz yaparak, eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir çalışmaya imza atan Magnified Self, bu projenin hayata geçmesi için 33 gün içerisinde 100.000 Dolar bağış toplaması gerekiyor.

Dexmo Dış İskelet Projesi Kickstarter'da!

YORUMLAR