Akıllı Telefonla Ne Kadar Yakını Görebilirsiniz?

Mate 20 Pro Makro Çekim

Akıllı telefonların gelişen kameraları, yeni özellikleriyle kullanıcıları şaşırtmaya devam ediyor. Başlangıçta en popüler özellik portre modu ve çift kamerayken, günümüzde işler iyice karışmaya başladı. Markalar bir kameradan 3 kameraya çıkarak bambaşka önemli özellikleri küçücük kutulara sığdırmayı başarıyorlar. 

Huawei Mate 20 Pro da bu konudaki en başarılı örneklerden biri olmayı başarıyor. Cihazda yer alan 3 kameradan biri Ultra Geniş Açılı fotoğraflar çekmenizi sağlarken aynı kamera size yapay zeka desteğiyle hiç görmediğiniz kalitede Makro çekim fotoğraflar çekmeniz konusunda da yardımcı oluyor. 

Mate 20 Pro, Leica desteğiyle üretilen kameralarıyla piyasadaki diğer cihazlara göre kendini rakipsiz olarak konumlandırıyor. Bu kadar iyi makro çekimi sağlayan ilk şey Ultra Geniş Açılı lens olsa da yeni kamera sistemi telefonun objektifine 2,5 cm yakında bile olsa nesneleri net şekilde odaklamanıza ve fotoğraflamanıza olanak sağlıyor. Bu özellik piyasadaki herhangi bir akıllı telefonda bulunmazken Mate 20 Pro işini layıkıyla yerine getirmeyi başarıyor. 

İşte o Makro çekim fotoğraflardan bazıları;

mandalina mate 20 pro

Kırmızı Mate 20 Pro

para mate 20 pro

euro mate 20 pro

Hoparlör mate 20 pro