Akıllı Telefonundan Fotoğraf Çekmeyi Sevenlerin Yeni Gözdesi: Apexel Tripod

Akıllı Telefonundan Fotoğraf Çekmeyi Sevenlerin Yeni Gözdesi: Apexel Tripod

Akıllı telefonlarını kullanarak fotoğraf çekmeyi seven kullanıcılar için Apexel oldukça güzel bir ürün geliştirdi. Telefonunuzun kamerasının yetersiz kaldığı anlarda Apexel'in kamera kiti bir numaralı kurtarıcınız olabilir.

Yurtdışında satılan Apexel kamera kitli tripodlar ile birlikte istediğiniz yerin fotoğrafını akıllı telefonunuz ile çekebiliyorsunuz. Tripod üzerinde yer alan özel bir lens sayesinde telefonunuzda bulunan zoom özelliğini iki katına çıkarmanız mümkün. Tanıtımlarında en uzak noktayı bile oldukça net çekebilen bir lens ürettiklerini söyleyen Apexel, bu lensi tripod ile bütünleştirerek taşınabilir bir stüdyo oluşturmuş. Yani lensinin yanı sıra Apexel telefonu sabitlemenize de yardımcı oluyor.

12 kat zoom yapabilme yeteneğine sahip olan Apexel tripod oldukça kolay bir şekilde taşınabiliyor. Seyahat esnasında yanınızdan ayırmamanız gereken ve çantanızın bir köşesinde saklayabileceğiniz Apexel tripod Amazon üzerinden 25 dolara satılıyor. Eğer akıllı telefonunuzdan fotoğraf çekmeyi seviyorsanız bu tarz bir ürün oldukça işinize yarayabilir. Unutmadan söyleyelim, bu ürün iOS ve Android işletim sistemi kullanan cihazlarda çalışabiliyor.

Akıllı Telefonlarla Daha İyi Fotoğraf Çekmenin 9 Yaratıcı Yolu

Fotoğrafçılığın Hayatınızı İyileştirdiği 7 Önemli Nokta

YORUMLAR