Akıllı Telefonunuzu Işın Kılıcına Dönüştürüp, Chrome Üzerinden Star Wars Oynayın

Akıllı Telefonunuzu Işın Kılıcına Dönüştürüp, Chrome Üzerinden Star Wars Oynayın

Google Chrome üzerinden oynanabilen yeni bir Star Wars oyunu oldukça heyecanlı ve etkileyici. Lightsaber Escape oyunu akıllı telefonunuzu bir ışın kılıcına dönüşüyor.

Google Chrome tarayıcınızla bütünleşen ve akıllı telefonunuzu bir ışın kılıcına dönüştüren Lightsaber Escape (Işın Kılıcıyla Kaçış) oyunu, tarayıcınızın başında oturup heyecanlı bir Star Wars macerası yaşamanıza olanak tanıyor. Tek yapmanız gereken Lightsaber Escape adresini ziyaret etmek. Daha sona sitede yer alan yönlendirmeleri takip ederek akıllı telefonunuzu bir ışın kılıcına dönüştürüp uzun soluklu ve heyecanlı Star Wars evrenine bir Jedi şövalyesi olarak katılmanız mümkün oluyor.

Lightsaber Escape oyununda İmparatorluk destroyerlerinin içinden kaçarak, özgür kalmaya çalışıyorsunuz. Hızlı bir tempoyla oynanan oyunda akıllı telefonunuzun sesini de yükseltmeyi unutmayın. Çünkü Star Wars ışın kılıcınız olan akıllı telefonunuzu düşmanlara karşı her savurduğunuzda son derece keyifli efektler oyuna bambaşka bir duygu katıyor.  

BİM'de Star Wars Çılgınlığı

Star Wars Temalı Mobil Oyunlar

YORUMLAR