Akıllı Yorgan Teknolojisiyle Yatak Kavgalarına Son!

Akıllı Yorgan Teknolojisiyle Yatak Kavgalarına Son!

Uyku, günün yorgunluğunu attığımız, bir kaç saat kendimizi resetleyip düşüncelerden uzaklaştığımız, kısacası hayatımızdaki en değerli aktivitelerimizden biri.

Bu ritüeli gerçekleştirmek için hepimizin farklı prensipleri olduğundan eminim. Yatağın hangi kısmında uyumanız gerektiğinden, yatağın ısısına kadar karar verebilmek istersiniz. Ama işin içine ‘’ olgusu girince durumlar biraz karışıyor sanırım. Hayattaki mükemmel partneriniz, uykuda sizi tam olarak tamamlamıyor olabilir ve  bu çok durumu ritüeli daha kötü hale getirebilirler.

SmartDuvet isimli Kickstarter oluşumu, SmartDuvet Breeze isimli ürünleriyle işte tam da bu konuya parmak basıyor. Yeni teknolojileri sayesinde yatağın ısısını ayarlarken, eşler kendi taraflarının sıcaklığına kendileri karar verebiliyor.

 

Üstelik artık 'yatağı topla' kavgalarına da son! Yatağın ısısını belirlemek için yorganın içerisinde gezinen farklı ısılardaki hava, tek bir düğmeyle yorganı kendi kendini toplayabilecek şekilde hareket de ettirebiliyor.

 

Şimdilik, SmartDuvet Breeze Kickstarter üzerinden 199 dolardandan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Ürünün piyasaya çıktığında fiyatının 359 dolar olması bekleniyor.

YORUMLAR