Aksiyonun En Eğlenceli Hali Metal War Artık Türkiye'de

Aksiyonun En Eğlenceli Hali Metal War Artık Türkiye'de

Oasis Games'in ilk olarak Asya ve Brezilya'da yayınladığı aksiyon fırtınası Metal War, tamamen Türkçe olarak ülkemizde de oyuncuların beğenisine sunuldu.

Oynanışı ile Contra ve Metal Slug gibi klasikleri anımsatan Metal War, online dünyanın vazgeçilmez görev sistemi ve PvP seçeneğini de yeni teknolojiyle harmanlıyor. Klasik tarzda ilerleyen beat 'em up türü olduğu kadar online mecrayı da içine almak isteyen oyunda seviye sistemi, co-op, binek ve tank geliştirme gibi rol yapma ögeleri de bulunuyor. Karşınıza çıkan düşman sürülerine karşı koyarken arkadaşlarınızla da doyasıya eğlenmeyi hedefleyen Metal War ülkemizde büyük bir coşkuyla karşılandı.

Seviye sistemine bağlı olarak açılan yeni oyun seçenekleri arasında 29. seviyede Arena Savaşları var. Bu elbette birçok oyuncunun tercih ettiği, oyunun PvP kanadı. Diğer oyuncularla karşı karşıya gelerek bitmek bilmeyen aksiyona doyacağınız bu sistemde kazandığınız ödüller dahilinde daha üst seviyelerde dünya savaşlarının kapısı aralanıyor. Tabii yüksek oyuncu sayısına bağlı olarak karşınıza çıkacak düşmanlar da pek kolay olmayacak gibi görünüyor!

Beat 'em up türünü seviye sistemi ile taçlandıran Metal War şu anda ücretsiz olarak Facebook üzerinden veya direkt olarak kendi sitesi üzerinden oynanabilir durumda. Herhangi bir kurulum gerektirmeden, direkt tarayıcı üzerinden saniyeler içinde oyuna giriş yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla oyuna hemen ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR