Alcatel Pixi 4 Plus Power 5000 mAh Batarya ile Geliyor

Alcatel Pixi 4 Plus Power 5000 mAh Batarya ile Geliyor

Alcatel markası akıllı telefon pazarında kendisine biraz zor yer bulsa da görece başarılı cihazlar üretiyor. Son zamanlarda Idol 4 ailesiyle dikkat çeken marka, Alcatel Pixi 4 Plus Power ile güçlü bir batarya hamlesiyle geri dönüş yapmayı umuyor. Öyle ki cihazda 5000 mAh batarya olacağı ortaya çıktı.

Tekrar söyleyelim: 5000 mAh batarya. Pazar payı olarak zirveye oynayan markaların cihazlara koyduğu bataryaların neredeyse 2 katı. Bu pil ömrü bir satış stratejisi gibi görünebilir ama bakalım özellikleriyle örtüşüyor mu?

Alcatel Pixi 4 Plus Power'ın kaputunun altında 5.5 inç 720p ekran, henüz bilinmeyen ama büyük ihtimalle MediaTek işlemci, 1 GB RAM, microSD, 13 MP ön ve arka kameralar, çift SIM yuvası, 8 GB depolama, Wi-Fi ve Bluetooth gibi standart özellikler bulunacak. 5000 mAh batarya da eklendiğinde 2016 yılına uygun bir cihaz olmadığını anlıyoruz. Hatta dikkat ederseniz cihazda LTE var demedim, zira yok!

Sonuç olarak pek çok okuyucumuz için 5000 mAh batarya iyi olabilir ama özelliklerine baktığınızda hoşunuza gitmeyecek bir cihaz geliyor. Akıllı cihazımın özellikleri önemli değil, pili 3 gün dayansın diyorsanız Alcatel Pixi 4 Plus Power tam size göre. Çıkış tarihi ve fiyatı nasıl olacak henüz bilmiyoruz ama konunun takipçisi olacağız. 

Alcatel Kablosuz VR Kafa Seti VISION’ı IFA 2016’da Tanıttı

BlackBerry'nin İçinden Alcatel Çıktı

YORUMLAR