Alienware'den Oyunculara Özel Otel Odası

ABD merkezli oyuncu bilgisayarı üreticisi Alienware oyunculara yönelik bir otel odası hazırladı. Hilton Panama City otelinde lüks bir oda ayarlayan Alienware, bu odada oyunseverleri ağırlayacak ve onları oyun dünyasıyla başbaşa bırakacak.

Ürettiği üst düzey oyuncu laptoplarıyla her zaman ilgi odağı olmayı başaran Alienware, Dell ile işbirliği yaparak bir oyuncu odası hazırladı. Bu odaya yüksek kaliteli Alienware ofis koltuğu, Alienware dizüstü bilgisayarı, Alienware masaüstü bilgisayarı, Alienware logolu yatak yastıkları ve hatta son derece başarılı LED aydınlatma gibi eşyalar ekleyen ABD'li şirketin yerleştirdiği bilgisayarların özellikleri de tabii ki üst düzey. Bu anlamda oyuncu odası ödediğiniz paranın hakkını veriyor gibi gözüküyor.

'Alienware Room' olarak adlandırılan bu odanın bir ilk olduğunu da belirtmek gerekiyor. Dünyada ilk defa oyuncular için açılan bir otel odası olan Alienware Room, geçtiğimiz gün itibarıyla tüm oyun severlere açıldı. Gece başına 359 dolar gibi bir ücret isteyen Alienware, ilk yorumlara göre beğenilmeyi başardı.

Ayırca odada Oculus Rift ile sanal gerçeklik keyfini de yaşayabiliyorken isterseniz Xbox One Elite ile oyun oynayabiliyorsunuz. Yani bir gece boyunca mükemmel bir oyun keyfi sunması planlanan bu odanın meraklısı ilk günlerde bir hayli fazlaydı. Ancak ilerleyen günlerde aynı durum geçerli olur mu, zamanla göreceğiz.

YORUMLAR