Alienware Dizüstü Serisi ve X51 Masaüstüne Yeni Özellikler Ekleniyor

Alienware Dizüstü Serisi ve X51 Masaüstüne Yeni Özellikler Ekleniyor

Her oyun tutkunun hayali olan Alienware masaüstü X51 serisi ve dizüstü bilgisayarlara yeni özellikler ekleniyor.

Yıllardır süre gelen Alienware donanımlı oyun PC'si konfigürasyonlarının üstün performansı 2016’da da devam edecek. Dell’in satın aldığı Alienware en popüler ürün bandı olan X51 masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarına yeni özellikler eklemeye karar verdi.

  • Orta sınıf oyun PC konfigürasyonu olarak kabul edilen Alienware X51 masaüstü bilgisayarlarından başlayacak olan bu değişiklikler ilk olarak Xbox konsolundan daha küçük olan bu modelde Intel Skylake i5k ve i7k yongalar kullanmaya karar verdi. Bunun yanı sıra RAM altyapısını da DDR4’e çıkarıyor.
  • Alienware X51’de bulunan fan sistemi de yenilenecek. Fanlar daha hızlı ve daha sessiz hale getirilecek ve kullanıcı tarafından kişiselleştirilmesi daha kolaylaştırılacak.
  • Laptoplarda da USB C Type girişler kullanılacak. 13 inç ve üzeri dizüstü Alienware’lerin hepsi QHD+ 3200x1800 çözünürlük kullanacaklar. Standart QHD ekran çözünürlüğü 2560×1440 olarak belirlenmişti. Alienware 13 ve üstü cihazlarda pil ömrünün de 8 saatin üzerine çıkarılmasına çalışıyor. 18 inçlik modeller Nvidia 980M grafik kartları ve 16GB GDDR5 RAM ile donatılacaklar.

Yenilenecek olan tüm Alienware ürünleri Windows 10 ile çalışacaklar.

Alienware 15 Bütün Oyuncuların Gözlerini Yaşartacak

Aslında PC'de Oyun Oynamak İçin 4GB RAM’den Fazlasına İhtiyacımız Yokmuş

Dünyanın En Çılgın PC Kasası Asus ve In Win’den Geliyor

YORUMLAR