Alışverişin Yeni İcadı Hopi 1 Milyona Ulaştı

Alışverişin Yeni İcadı Hopi 1 Milyona Ulaştı

Hopi alışveriş uygulaması, kullanıma sunulduğu 24 Nisan’dan bugüne kadar 1 milyon kişi tarafından akılı telefonlara indirildi. Hopi, dünyada da en hızlı 1 Milyona ulaşan uygulamalardan biri oldu. 

Hopi Boyner Genel Müdürü Onur Erbay, “Kısa bir süre içinde 1 Milyona ulaşacağımızı bekliyorduk ancak tahminimiz 14 gün gibi kısa bir zaman değildi. Hopi’yi yeni teknolojilerle ve farklı sürprizlerle sürekli yenilemeye devam edeceğiz. İlk 1 yılda hedefimiz 5 milyona ulaşmak” diye konuştu.

iOS ve Android cihazlara ücretsiz olarak indirilip kullanılanHopi, ilk 1 milyon kullanıcısına 25 TL değerinde 25 “Paracık” hediye etti. Bu promosyon’un yüzde 20’si ilk 14 gün içinde tüketildi. 

Hopi, kullanıcıların tercih, beklenti ve alışkanlıklarına uygun kişiselleştirilmiş kampanya ve teklifler sunabiliyor. Hopi kampanyalarından kazanılan "Paracık" ödülleri, üye markalarda yapacakları alışverişlerde 2, 3, 5 hatta 10 kata varan değerlerle çarparak kullanabiliyor. Bu özelliği ile Hopi, bir markadan kazanılan 10 TL değerindeki 10 Paracık’ın farklı bir markanın 5 Kat kampanyasında 50 TL değerine ulaşmasını sağlıyor.

Dikkat: Türkiye’de e-Ticaret Kanunu Değişti, Yüksek Cezalar Geliyor

Instagram'ın e-Ticarette Kullanımı ve Önemi

Limango Türkiye'deki Faaliyetlerine Son Verdi

YORUMLAR