AllCast ile Mobilden Televizyona Kolayca Yayın Yapın

AllCast ile Mobilden Televizyona Kolayca Yayın Yapın

AllCast uygulaması, bir süredir Android sahipleri tarafından kullanılabiliyordu ancak iOS işletim sistemli cihazlar için tam bir son sürümü mevcut değildi. Şirketin iPhone ve iPad cihazlar için son kullanıcı sürümünü yayınlamasıyla birlikte mobilin en büyük iki platformunda screencast işlemleri için kullanılabilecek temel bir uygulama bizlerle buluşmuş oldu.

Uygulamayı kullananlar, iOS ve Android cihazlarında bulunan fotoğrafları, videoları ve müzikleri kolayca Apple TV, Samsung akıllı TV gibi televizyonlar üzerinden yayınlayabiliyorlar ve böylece küçük bir ekrandan dostlarınıza multimedya içeriklerinizi göstermek yerine bu iş için televizyonunuzdan faydalanabiliyorsunuz.

AllCast sadece cihazınızın yerel depolama alanında bulunan dosyalara değil, aynı zamanda Dropbox, Google Drive, Picasa, Google+ gibi uygulamalardan erişilebilen multimedya içeriklere de ulaşabiliyor ve onları televizyonunuza yansıtıyor.

Uygulamanın destek sunduğu cihazlar arasında Chromecast, Apple TV, çeşitli akıllı televizyon modelleri, Xbox gibi tüm popüler televizyon ve bağlantı donanımları yer alıyor. Bu sayede kullanırken pek bir zorluk çekmek mümkün görünmüyor. Fakat uygulamanın ücretsiz sürümü maalesef 5 dakikalık kesintisiz yayından fazlasına müsaade etmiyor. Daha fazla süre için uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanmak gerekiyor.

Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilir ve tanıtım videosunu da izleyebilirsiniz.

DubSmash ile dublajımızı sakın kaçırmayın!

YORUMLAR