Allo Popüler Ücretsiz Uygulamalar Listesinde Birinci Sıraya Çıktı

Allo Popüler Ücretsiz Uygulamalar Listesinde Birinci Sıraya Çıktı

Google'ın yeni mesajlaşma uygulaması Allo, uzun süredir merakla bekleniyordu. Uygulamanın yayınlanmasının hemen ardından birçok Android kullanıcısı Allo'yu denemeye koydu. Bu ilgi Google Allo'yu listelerin başına çıkarmaya yetti.

Bir şey yeniyse, ilk günlerde gördüğü ilgi her zaman diğerlerinden daha fazla oluyor. Keza Allo'nun yayınlanmasının hemen ardından birçok haber çıkmış ve uygulamayı denemek için herkes Google Play'a hücum etmişti. İlk günün yaşanan bu ilgi patlamasının mevyelerini toplamaya başlayan Google Allo, diğer sosyal medya uygulamaları Messenger, Facebook, Snapchat ve Instagram gibi isimlerin önüne geçerek birinciliğe oturdu.

Allo'nun yakaladığı bu başarının ardından ise akıllara tek bir soru geldi: Birincilik ne kadar sürecek? Yeni çıkması sebebiyle uygulamanın popülerliği bir anda artmış durumda; ancak ilginin ne kadar süreceği ve kullanıcıların uygulamayı ne kadar daha kullanılacağı bilinmiyor. Genel kanaat Allo'nun başarılı bir uygulama olduğu yönünde olsa da, kullanıcıların bu ilgiyi çok uzun süre sürdüreceği düşünülmüyor. Yine de uygulama liste başı kaldığı sürece yeni kullanıcılar çekeceği ve ilgiyi yukarılarda tutacağı aşikar.

Google Allo 21 Eylül'de Yayınlanıyor!

Google Allo Android Nougat'a Entegre Olabilirdi

WhatsApp’a Rakip Olacak Google Asistan Destekli ALLO Uygulaması Yayınlandı

YORUMLAR