Altın Renkli iPhone 5S mi Geliyor?

Bir sonraki iPhone modeli iPhone 5S'in parça görüntülerinden sonra şimdi de cihazın altın rengi ve çeşitli renk seçenekleri ile gelebileceği söylentisi gündemde.

Altın Renkli iPhone 5S mi Geliyor?

Dünyanın en değerli şirketi Apple’ın bir sonraki iPhone modeli olacak olan iPhone 5S hakkında sızıntılar devam ediyor. Yeni iPhone’nun parça görüntülerinden sonra şimdi de cihazın altın rengi ve çeşitli renk seçenekleri ile gelebileceği söylentisi gündemde.

Yeni iPhone’a dair son tahminler Macotakara adlı Japon blogundan geldi. Macotakara’nın haberine göre yeni iPhone Ağustos ayında piyasaya sunulacak. A7 işlemci ile güçlendirilmesi beklenen iPhone 5S daha gelişmiş bir kamera ile gelecek. Ayrıca Yeni iPhone’nun ekranının iPhone 5 ile aynı ama daha yüksek çözünürlüğüne sahip olması bekleniyor. Söylentiler bununla bitmedi. Şimdi de bir sonraki iPhone modelinin altın, beyaz ve gümüş renk seçeneklerinin olacağı söylentisi ortaya atıldı.

iPad mini 2’nin ise Ağustos ayında piyasada olması bekleniyor. 5.nesil Apple iPad’in boyutu belirsizliğini hala koruyor. Bütçe dostu iPhone’nun ise Eylül ayında kendini göstermesi ve siyah, beyaz, pembe, turuncu ve mavi renk seçenekleri ile gelmesi bekleniyor.

Twitter'ın Analitik Servisi Yayına Başladı

YORUMLAR