Altın Ve Beyaz Renkli Xbox One'lar Satışa Sunulacak

Altın Ve Beyaz Renkli Xbox One'lar Satışa Sunulacak

Microsoft tarafından geliştirilmekte olan yeni nesil oyun konsolu Xbox One beyazlara bürünerek yeniden satışa sunulacak. Beyaz rengi sevmeyenler için altın rengi de var.

Oyun sektörünün ana damarının geçtiği Gamescom etklinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Almanya'da yapılan bu etkinlikte çok ilginç ürünlerin tanıtımına rastlamak mümkün. Dün Microsoft'un Gamescom etkinliğinde tanıttığı ürün yeni ve beyaz renge bürünmüş Xbox One oldu. Beyaz Xbox One en erken 28 Ekim tarihinde satışa sunulacak. 28 Ekim 2014'te aynı zamanda Sunset Overdrive oyununun çıkmasını fırsat bilen Microsoft konsolu paket halinde satacak.

Microsoft'un ürettiği Beyaz Xbox One' Sunset Overdrive oyunu dahil olmak üzere 399 Euro'luk bir fiyat etiketiyle raflara yerleştirilecek.

  • Gamescom'da altın renkli ve 1TB depolama alanına sahip yeni Xbox One'da tanıtıldı!

Beyaz renkli Xbox One ilgi odağı olurken özel kullanıcılar için altın rengine sahip Xbox One tanıtıldı. Bu sefer sadece rengi değiştirilmeyen oyun konsolunun depolama alanı arttırılarak 1TB'a çıkarıldı. Özel renkli olan bu konsol 3 Kasım 2014 tarihinde Call of Duty: Advanced Warfare oyunu ile birlikte paket şeklinde satışa sunulacak. Bu konsolun fiyatı Beyaz Xbox One'a oranla biraz daha pahalı. Altın renkli oyun konsolu 499 Dolarlık bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Siz Xbox One için hangi rengi tercih ederdiniz ?

HTC Butterfly 2'ye Merhaba Deyin

Goat Simulator'ün Mobil Versiyonu Geliştiriliyor 

YORUMLAR