Altın ve Kırmızı Renkli LG G2, 18 Ocak'ta Satışa Sunulacak

Altın ve Kırmızı Renkli LG G2, 18 Ocak'ta Satışa Sunulacak

LG, sınırlı sayıda ürettiği iki yeni LG modelini resmi olarak duyurdu. 2013’ün en çok konuşulan akıllı telefonlarından LG G2, iki yeni renk seçeneğiyle 18 Ocak’tan itibaren satışa sunulmaya başlanacak.

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran Android tabanlı akıllı telefonlardan LG G2’nin kırmızı ve altın renkli iki modelinin piyasaya sunulacağı uzun süredir gündemdeydi. Şirket tarafından gelen resmi açıklamayla birlikte iki yeni LG G2 sürümünün satışa sunulacağı resmiyet kazandı. Sınırlı sayıda üretilen yeni modeller, 18 Ocak’tan itibaren standart modellerle aynı fiyattan satışa sunulmaya başlanacak.

Kullanıcıya daha iyi kavrama ve tutuş hissi veren, parmak izi bırakmayan kasaya sahip özel sürüm LG G2’ler, teknik özellik bakımından standart LG G2’lerden bir farklılık göstermiyor. 5.2 inç Full HD ekranlı akıllı telefon, gücünü dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci ve 2GB RAM’den alıyor. 16GB dahili depolama alanına sahip telefonda 13 megapiksel arka ve 2.1 megapiksel ön kamera bulunuyor. 4G LTE bağlantı desteği sunan telefonda 3000mAH’lik batarya yer alıyor. Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi önyüklü gelse de Android 4.4 KitKat güncellemesini alacağı kesinleşmiş durumda.

Samsung Galaxy Tab3 Lite Resmen Duyuruldu

YORUMLAR