Amacı Olmayan Grup Filminin Fragmanı Yayınlandı! Hemen İzleyin

Facebook'un en popüler gruplarından bir tanesi olan Amacı Olmayan Grup, beyaz perde karşısına çıkmaya gün sayıyor. Grubun filminden ilk fragman geldi.

amaci-olmayan-grup-fragmanı-izle

Facebook'un en popüler gruplarından bir tanesi olan Amacı Olmayan Grup, beyaz perde karşısına çıkmaya gün sayıyor. Grubun filminden ilk fragman geldi. Gelin hep beraber Amacı Olmayan Grup filmine yakından bakalım.

Amacı Olmayan Grup Fragmanı İzle

Çakallarla Dans filmlerinin yazarı Ali Tanrıverdi tarafından hazırlanan senaryo sizi kahkahaya sürükleyecek. Filmin yapımcılığını Sugorworkz adına Murat Şeker üstlendi. Film 3 Nisan'da beyaz perdede seyirciler ile buluşacak. Film amacı olmayan bir genci ve o gencin arkadaşlarını konu almakta. Gençler yaşadıkları bu düzene son vermekte ve hayattaki amaçlarını bulmak için çalışmalara başlamakta. Eğlence dolu bu anlar sizleri kahkahaya boğacak gibi gözüküyor.

Hemen aşağıdan Amacı Olmayan Grup filminin fragmanını izleyebilirsiniz.

Fragman şu anda 37 bin kişi tarafından izlendi ve izlenmeye devam ediyor. Fragmanı izleyen seyirciler filmi merakla beklediklerini söylemekte.

Sizler Amacı Olmayan Grup filminin fragmanı hakkında neler düşünüyorsunuz? Film vizyona girince filmi izlemeye gidecek misiniz? Hemen aşağıda yer alan yorumlar bölümünden görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın!

YORUMLAR