Amazon CEO'su Jeff Bezos, Eşinden Boşanacağını Açıkladı

ABD merkezli online perakende devi Amazon'un CEO'su ve kurucusu olan Jeff Bezos, resmi Twitter hesabı üzerinden Çarşamba günü paylaştığı tweetinde 25 yıllık eşi MacKenzie Bezos ile ayrılacağını duyurdu. Bezos attığı tweetinde "ailemizin ve yakın arkadaşlarımızın bildiği gibi, 25 yıllık birlikteliğimizi sonlandırmaya, gelecek hayatlarımızı arkadaş olarak sürdürmeye karar verdik" dedi.

Şirketinin değeri geçtiğimiz günlerde 1 trilyon doları aşan ve Dünya'nın en zenginlerinden biri olan Jeff Bezos, kişisel hayatında aldığı bu karar ile gündeme damga vurdu. Bloomberg's Billionaires Index'e göre Bezos'un kişisel servetinin 123 milyar Dolar olduğu konuşulanlar arasında yer aldı.

“25 Yıl Sonra Ayrılacağımızı Bilseydik, Hepsini Tekrar Yapardık”

Geçtiğimiz günlerde 1 trilyon doları aşarak Microsoft’u geride bırakan Amazon'un CEO'su Jeff Bezos, Twitter üzerinden yaptığı duyurusunda “25 yıl sonra ayrılacağımızı bilseydik, hepsini tekrar yapardık” diye ekleyerek açıklamasını sonlandırdı. İlerleyen günlerde Bezos'un nasıl bir yol izleyeceği henüz bilinmemekte.

Sizler 1 trilyonluk şirketin sahibi olan Jeff Bezos'un kişisel hayatında almış olduğu kararı hakkında ne düşünüyorsuz? Yorumlarda düşüncelerinizi bekliyoruz!