Amazon Cloud Player Yayınlandı

Amazon Cloud Player Yayınlandı

Amazon.com PC için geliştirilen yeni bulut müzik oynatıcısı Amazon Cloud Player'ı duyurdu. Amazon kullanıcılarının daha önce satın aldıkları müzikleri anlık olarak kullanıcı hesaplarıyla eşleyerek dinlemelerine ve bilgisayarlarına indirmelerine olanak sağlayan program sayesinde kullanıcılar artık web tarayıcıları üzerinden Amazon.com'a giriş yapmadan sevdikleri tüm müzikleri dinleyebilecekler.

Cloud Player'ın yayınlanan sürümü şu an için 1.0 olmasına rağmen gayet istikrarlı ve kararlı bir şekilde çalışıyor. Program içerisinde yer alan kullanışlı bir özellik olan evrensel arama sayesinde arama kutusuna ihtiyacınız olmadan doğrudan klavyenizi kullanarak istediğiniz şarkıcıları veya şarkıları kolayca arama şansına sahipsiniz. iTunes, Windows Media Player ve Amazon üzerinden anlık olarak müziklerinizi Amazon Cloud Player ile kolayca eşleyebiliyorsunuz. Eğer varsayılan oynatıcınız olarak Cloud Player'ı kullanmak isterseniz tüm iTunes kütüphanenizi programa kolayca aktarabilirsiniz.

Amazon tarafından böyle bir masaüstü uygulamasının ortaya çıkması rakibi Google Müzik düşünüldüğü zaman gerçekten güzel.

Cloud Player'ın kullanıcılarına sunduğu özelliklerden birisi de satın alınan albümleri veya şarkıları istedikleri zaman otomatik olarak düzenleyerek bilgisayarlarına indirebilecek olmaları. Bu sayede kullanıcılar satın aldıkları tüm medya dosyalarının dijital birer kopyalarını bilgisayarları üzerinde bulundurabilecekler.

Windows XP SP3, Windows Vista ve Windows 7 ile uyumlu olarak çalışan Amazon Cloud Player için tuhaf bir şekilde Windows 8 desteği var gibi bir ibare kullanılmamış ama yaptığımız testler sonucunda programın Windows 8 üzerinde de sorunsuz şekilde çalıştığını söyleyebiliriz.

Amazon Cloud Player'ı sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Google'a Günlük 500 Milyon Arama Sonucu Ekleniyor

YORUMLAR