Amazon Prime Video, Kasım 2022 İçerikleri Belli Oldu

Amazon Prime Video'nun Kasım ayında izleyicilerle buluşturacağı içerikler belli oldu. İşte detaylar!

Amazon Prime Video, Kasım 2022 İçerikleri Belli Oldu

Amazon, Amazon Prime Video'ya her ay yeni özgün içerikler ekleyerek yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Birbirinden farklı kategoride birbirinden farklı yapımları izleyicilerle buluşturan Amazon, Kasım ayında platformuna ekleyeceği içerikleri de açıkladı.

Kasım ayında romantik komedi draması Mammals ve bir Mars belgeseli olan Goodnight Oppy gibi birden fazla yeni içerik izleyicilerle buluşacak.

Prime üyeleri Prime Video ile sürekli yenilenen popüler film ve dizilerden oluşan geniş bir yelpazeye sınırsız erişimin yanı sıra bedava ve hızlı kargo, Prime Gaming ile ücretsiz oyun ve oyun içi içerikler ile üyelere özel indirimler gibi birçok ayrıcalığa aylık yalnızca 7,90 TL’ye sahip olabiliyor. İşte Kasım ayında Amazon Prime Video'ya eklenecek içerikler!

Kasım Ayında Amazon Prime Video'ya Eklenecek İçerikler

Amazon Prime Video, Kasım 2022 İçerikleri Belli Oldu

Mammals - 11 Kasım

Romantik bir kaçamak olarak başlayan film, hızla modern ilişkilerin kalbindeki gerçekleri araştıran kara bir komedi dramasına dönüşüyor. Mammals, Michelin yıldızlı bir şef olan Jamie’nin (James Corden) hamile karısı Amandine (Melia Kreilling) hakkında şok edici sırları keşfetmesiyle alt üst olan dünyasını anlatıyor. Jamie, kayınbiraderi Jeff’in (Colin Morgan) yardımıyla cevapları bulmak için arayışa girer. Bu arayış sırasında, Jeff’in Jamie’nin kız kardeşi Lue (Sally Hawkins) ile olan evliliğindeki çatlaklar da genişler. Jeff, Lue’ya ulaşmaya çalışır ancak bu sadece Lue’nin gizli bir fantezi dünyasının derinliklerine inmesine neden olur. Bu arada, trajik bir kaybın ardından Amandine de kemana olan tutkusunun peşinden gider ancak teselliyi beklenmedik bir kaynakta bulur.

Amazon Prime Video, Kasım 2022 İçerikleri Belli Oldu

The People We Hate at the Wedding - 18 Kasım

Amerikalı kardeşler Alice (Kristen Bell) ve Paul (Ben Platt) hayatlarını en iyi şekilde yaşamadıklarının farkındadır. Bu nedenle her zaman kendilerinden bir adım önde görünen zengin, ötekileştirilmiş İngiliz üvey kız kardeşleri Eloise’in mükemmel düğününe davet edildiklerinde, bu düğünü görmezden gelmek isterler ancak her zaman iyimser olan anneleri (Allison Janney), bunu üç çocuğunun yıllar süren kıskançlık ve küskünlüklerini geride bırakarak yeniden bir araya gelmeleri ve birbirlerini bir zamanlar olduğu gibi sevmeyi öğrenmeleri için bir şans olarak görür.

Amazon Prime Video, Kasım 2022 İçerikleri Belli Oldu

Goodnight Oppy - 23 Kasım

Goodnight Oppy, Mars’a 90 günlük bir görev için gönderilen ancak 15 yıl boyunca çalışmaya devam eden gezgin robot Opportunity’nin ilham verici gerçek hikâyesini anlatıyor. Film, Opportunity’nin Mars’a çığır açan yolculuğunu ve milyonlarca kilometre ötede bir robot ile insanları arasında kurulan olağanüstü bağı anlatıyor.

Amazon Prime Video, Kasım 2022 İçerikleri Belli Oldu

Meet Cute - 25 Kasım

Sheila ve Gary tanıştıklarında, ilk görüşte birbirlerine aşık olurlar, ta ki büyülü randevularının aslında kader olmadığını anlayana kadar. Sheila’nın bir zaman makinesi vardır ve tekrar tekrar aşık olmaktadırlar ancak mükemmel gece asla yeterli olmadığında, Sheila Gary’nin geçmişine giderek onu mükemmel erkeğe dönüştürür.

Netflix'in Kasım Ayı İçerikleri Belli Oldu
İNTERNET

Netflix'in Kasım Ayı İçerikleri Belli Oldu

Netflix, 2022 yılının başından bu yana abone kayıplarıyla uğraşıyor, öyle ki şirket geride kalan dönemde yaklaşık 1 milyon abone daha kaybettiğini açıklamıştı.

YORUMLAR