Amazon Prime Video Türkiye'ye Açıldı

Amazon Prime Video Türkiye'ye Açıldı

Ünlü alışveriş platformu Amazon'un Netflix'in en büyük rakibi olarak gösterilen Amazon Prime Video servisi 200 yeni ülkeye açıldı. Bugünden itibaren servis, Türkiye'de Türkçe altyazı desteğiyle kullanılabilecek.

Geçtiğimiz günlerde özellikle Orta Doğu pazarına 1 milyar dolarlık yatırım yapacağını duyuran Amazon, daha önce Türkiye'ye ücretsiz kargo desteğini açmıştı. Bugün itibarıyla Amazon Prime Video serisi, Türkiye'den erişilebilir oldu. Prime üyelerine ücretsiz olarak sunulan; ancak Türkiye'de henüz Prime üyelik hizmeti vermeyen şirketin bu servisini kullanmak için aylık 2.99 euro gibi bir ücret ödemeniz yetecek.

Netflix benzeri bir yapıya sahip olan Amazon Prime Video, internet üzerinden dizi ya da film izlemenizi sağlıyor. Türlerine ve içeriklerine göre ayrılan filmler, kolayca ulaşılabilir halde karşınıza çıkarken, Amazon'a özel diziler de rahatlıkla izlenebiliyor. Türkçe altyazı desteği de sunan servis, şimdilik sınırlı sayıda içeriği için Türkçe desteği sunarken, yakın zaman sonra alt yazı desteklerinin de artması gündemde. 1 hafta boyunca ücretsiz olarak deneyebileceğiniz bu servise, aşağıdaki uygulamalar üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Amazon Orta Doğu Pazarı İçin 1 Milyar Dolar Harcayacak

Amazon Almanya Web Sitesinde Kargo Bedava, Türkçe Hizmet Başladı

YORUMLAR