Amazon'dan Uygun Fiyata Limitsiz Bulut Dosya Depolama Servisi

Amazon'dan Uygun Fiyata Limitsiz Bulut Dosya Depolama Servisi

Google Drive, Dropbox ve Box gibi ciddi rakiplere sahip olmasına rağmen kullanıcılarını memnun etmeyi başaran Amazon Cloud Drive, limitsiz bulut dosya depolama paketlerinde değişiklik ve yenilik yaparak çok daha uygun fırsatlar sunuyor.

Geçtiğimiz aylarda bulut dosya depolama servislerinin birer birer fiyatları düşürülmüştü ve piyasadaki tüm firmalar buna uymak zorunda kalarak tüm fiyatlarını daha düşük değerlere çekmişti. Bu nedenle yarıştan biraz kopan Amazon'da yeni düşük fiyat akımına uyarak hem fiyatlarını düşürdü, hem de kullanıcılarınınyararlanabilmesi için uygun fiyatlı olarak 2 yeni ve limitsiz paketini duyurdu.

Geçtiğimiz yıl içerisinde Amazon Prime üyelerine ücretsiz olarak verilen Amazon Cloud Drive'a sınırsız fotoğraf yüklemesinden sonra şimdide tüm Amazon Cloud Drive kullanıcıları düşük fiyatlar ödeyerek limitsiz bulut dosya depolama servisi kullanabilecek. Peki Amazon'un sunduğu bu 2 yeni paket neler içeriyor.

Limitsiz Fotoğraf Paketi: Adından da anlayacağınız üzere bu paketi satın alan kullanıcılar Amazon Cloud Drive'a yıllık 11.99 Dolar ödeyerek sınırsız fotoğraf yüklemesi yapabiliyorlar. Fakat paket bununla sınırlı kalmayarak, kullanıcıların fotoğraflar dışında diğer dosya ve videoları için de 5 GB'lık ekstra bulut dosya depolama alanı sunuyor.

Limitsiz Herşey Paketi: Yine bu paketin de adından anlayacağınız üzere yıllık 59.99 Dolar karşılığında Amazon Cloud Drive'ı babanızın tarlası gibi kullanabiliyorsunuz. Fotoğraf, video, dosya, döküman vb. dilediğiniz her şeyi Amazon Cloud Drive'a yükleyerek güvenle koruyabilirsiniz.

Limitsiz kavramını kafamızda büyütmemizi sağlayan büyük firmalar, bu kelimenin cezbediciliğini kullanarak kullanıcıları kendine çekmeye çalışıyor. Fakat pek çok kullanıcının ciddi anlamda bu sınırsız paketlerin hakkını vererek kullanmadığına da tanık oldum. Bu tür paketleri ciddi anlamda kullanan kişiler genellik iş amaçlı yapıyorlar. Bu nedenle bulut dosya depolama servislerini ücretli kullanıma geçmeden önce gerçekten tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu belirleyin ve buna göre hamle yapın.

Samsung Galaxy S6 Türkiye'de Ön Siparişe Açıldı

YORUMLAR