AMD Bedava Oyun Dağıtıyor! Hemen Oyununuzu Alın!

AMD Bedava Oyun Dağıtıyor! Hemen Oyununuzu Alın!

Bu sıralar oyunlarla ilgili birçok kaçırılmayacak fırsat karşımıza çıkıyor. Hatırlayacağınız üzere Electronic Arts bir süre önce 2012 yılında yayınladığı Need for Speed: Most Wanted yarış oyununu ücretsiz olarak oyunculara dağıtmıştı. Geçtiğimiz günlerde de SEGA 6 adet klasik oyununu oyunculara ücretsiz olarak dağıtmıştı.

Şimdi bir bedava oyun kampanyası da AMD'den geldi. Ürettiği işlemciler ve ekran kartlarıyla yakından tanıdığımız donanım devi belli model işlemci ve ekran kartına sahip kullanıcılarına belli oyunları dağıtıyor. Bu oyunlar arasında son dönemde çıkan oldukça başarılı bir yarış oyunu olan DiRT Rally, açık dünya tabanlı bir aksiyon oyunu olan ve saçmalığın sınırlarını zorlayabildiğiniz Saints Row 4 ve Far Cry serisinin önemli bir dönüm noktası olan Far Cry 3 gibi oyunlar yer alıyor. Oyun severlerin bu oyunlara sahip olabilmeleri için öncelikle aşağıdaki listelerde yer alan AMD marka donanımlardan birine sahip olmaları gerekiyor:

Kampanya HP, Dell, Lenovo gibi çok uluslu markaların ürettiği AMD donanıma sahip bilgisayarları kapsıyor

Bu donanımlardan birine sahipseniz donanım tablosunun sağ tarafında sahip olduğunuz donanımla ilişkilendirilmiş oyunlardan bir tanesini seçebiliyorsunuz.

Kampanyadan yararlanabilmek için aşağıdaki siteyi ziyaret ederek bu site üzerinde kendinize bir hesap açmanız veya mevcut hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor:

https://www.amd4u.com/amdgamepromo/

Sitede e-posta adresinizle hesap oluşturduktan sonra size bir kod veriliyor. Bu kodu bilgisayarınıza indireceğiniz donanım onaylama yazılımını çalıştırdıktan sonra e-posta hesabınızla birlikte yazılıma girmeniz gerekiyor. Sonrasında ise bilgisayarınız analiz ediliyor ve uyumlu bir donanım bulunursa ücretsiz oyununuzu indirebiliyorsunuz.

AMD'nin düzenlediği bu kampanyada kullanılan donanım onaylama aracının AMD üretimi bütün donanımları kapsamadığını tekrar belirtmekte fayda var.

YORUMLAR