AMD İşlemci Alana Deus Ex: Mankind Divided Ücretsiz

AMD İşlemci Alana Deus Ex: Mankind Divided Ücretsiz

Square Enix ve Eidos-Montreal, bugün Deus Ex serisinin en yeni oyunu Deus Ex: Mankind Divided’ın PlayStation 4, Microsoft Xbox One oyun konsolları ve Windows PC'leri için satışa çıktığı andan itibaren çok konuşuluyor. Bugüne kadar büyük başarılara imza atan Deus Ex: Human Revolution'ın devamı olan oyun, şimdiden büyük bir kitleyi etkisi altına almış durumda. Diğer yandan merakla beklenen DirectX 12 yaması da nihayet yayınlandı. AMD tarafından da destek var.

Oyunculara seçim ve sonuç ilişkisine dayanan, aksiyon RYO tabanlı oynanışını sürdürerek etkileyici bir deneyim yaşatan Deus Ex: Mankind Divided, şimdiden büyük bir kitleyi etkisi altına almış durumda. Oyuncular bir kez daha artık tecrübeli bir gizli ajan olmuş Adam Jensen rolüne bürünüyor ve en son teknoloji ürünü silahlara ve takviyelere erişebiliyorlar. Zamana karşı yarışan Adam dünya çapında bir komployu aydınlatmak için doğru yaklaşımları ve kime güveneceğini seçmek zorunda. Tabii sizin yardımınızla. 

Eidos’un 23 Ağustos’ta oyun severlere sunduğu Deus Ex serisinin en güncel oyunu Mankind Divided’da AMD'de cephanenize destek oluyor. Kısa bir süre için, Vatan Bilgisayar’dan AMD FX 6 veya 8 çekirdekli işlemci satın alan oyun severler Deus EX: Mankind Divided oyununa ücretsiz sahip olacaklar.

Microsoft API’nin en güncel versiyonu DirectX 12 bütün çekirdekleri kullanarak sizi 2029’a taşıyacak. Çok izlekli komut ara belleği, grafik kartının üstlenebileceği görevleri arttırıyor ve daha kısa sürede daha fazla iş halletmesini sağlıyor. DirectX 12, 6 ve 8 çekirdekli işlemcilerin gücünün tamamını kullanarak çok yüksek performans, saniye başına daha fazla resim kare sayısı ve azaltılmış gecikme süresi sunuyor.

Deus Ex: Mankind Divided DX12 desteğini resmi sitede bulunan en güncel sürücüyü indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Merakla Beklenen Deus Ex: Mankind Divided Satışa Çıktı

Deus Ex: Mankind Divided'ın PC Sistem Gereksinimleri


YORUMLAR