AMD Radeon Crimson Sürücü İçin Yama Yayınlandı

AMD Radeon Crimson Sürücü İçin Yama Yayınlandı

AMD, yeni Radeon Crimson sürücüsü için bir yama güncellemesini bugün paylaştı. 16.4.1 hotfix olarak geçen bu yeni sürüm, yeni çıkan Quantum Break oyununda %35 daha iyi performans sağlıyor.

Aslında bu yeni güncellemenin çıkış amacı, Oculus Rift ve HTC Vive VR kafalıklarına sağladığı destek ile ilgili. Bunun yanında yeni çıkan yüksek grafiklere sahip Quantum Break ise, bu sürücü güncellemesiyle Radeon R9 Fury X ekran kartlarında çok daha rahat bir oyun deneyimi sağlıyor.

Tüm bunların yanında güncelleme, DirectX 12 gerektiren Hitman gibi bir sürü oyun ve diğer uygulamalardaki olası FPS düşüşlerini önlüyor. Yeni 16.4.1 güncellemesi Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 üzerinden iki farklı GPU modelleri için geliyor. AMD, güncellemenin bilgisayarda ufak tefek sorunlar yaratabileceği konusunda da kullanıcılarını uyarıyor.

Güncellemeyi yapmadan önce bilgisayarınızın güncellemeyi destekleyip desteklemediğini kontrol etmekte fayda var, diğer şekilde çok farklı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Güncellemeyi yükledikten sonra da aktif etmek için bilgisayarınızı yeniden başlatmayı unutmayın.

Yeni AMD Radeon Crimson Sürücüleri Yayınlandı

AMD Bedava Oyun Dağıtıyor! Hemen Oyununuzu Alın!

DirectX 12 Uyumlu Ekran Kartları - AMD ve Nvidia

YORUMLAR