AMD, Radeon Crimson Sürücüsüne Watchdogs 2 İçin Özel Güncelleme Yayınladı

AMD, Radeon Crimson Sürücüsüne Watchdogs 2 İçin Özel Güncelleme Yayınladı

AMD yeni oyunlarda GPU sürücülerini güncellemeyi kendine görev edinmiş bir grafik kartı üreticisi. Watchdogs 2 için yeni yayınladığı Crimson güncellemesini hemen edinmenizde fayda var.

Radeon Software Crimson 16.11.5 güncellemesi yeni yayınlayan AMD, bu güncellemeyle Watchdogs 2 oyununda oyuncuların sıkıntı yaşamamasını hedefliyor. Radeon Crimson 16.11.5 güncellemesi Direct X 11 CrossFire uyumluluğuna yeni özellikler getiriyor. Bu güncelleme her ne kadar Watchdogs 2’yi hedefliyor olsa da Dishonored 2, The Division ve Battlefield 1 içinde Crossfire üzerinde iyileştirmeler yapıyor. Her ne kadar yeni olsa da Crimson 16.11.5 güncellemesinin hala mükemmel olmadığı söyleniyor. Bu güncellemeyle yukarıda adı geçen oyunlarda titremeler, çökmeler ve ekran kararmaları giderilmiş. Özellikle Watchdogs 2’de oluşan çökmeler engellenmiş. Dual Radeon RX 480 kullanan PC’lerde Crossfire uyumsuzluklarının da üstesinden gelinmiş gibi görünüyor. FIFA 17’de yaşanan ekran kararmaları ve Doom ile tecrübe edilen Vulkan API uyumsuzluğu da giderilmiş görünüyor.

AMD, bu yeni güncellemeden sonra geri dönüşleri değerlendirerek yeni paketlerle güncellemelere devam edebileceğini de açıkladı.

YORUMLAR