AMD Yeni İşlemci Serisi Zen'leri Aralık Ayında Tanıtacak

AMD Yeni İşlemci Serisi Zen'leri Aralık Ayında Tanıtacak

ABD merkezli çok uluslu mikroçip üreticisi Advanced Micro Devices yani AMD, yeni nesil işlemcilerinin tanıtılacağı tarihi açıkladı. Zen ismini taşıyan yeni işlemci ailesi ile birlikte bilgisayarlar performansa kullanıcılar hıza doyacak.

Uzun bir süredir yeni işlemcileri üzerinde çalışmalar yapan AMD, Intel'in önüne geçebilmek için taktiksel gelişmeler arıyordu. Mühendisleri ile birlikte bulduğu Zen serisi işlemciler, AMD'nin yeni taktiksel gelişmesi oldu. AMD'nin iddiasına göre Zen işlemciler ile birlikte daha hızlı, daha ucuz sistemler kurulabilecek ve Intel işlemcilerine oranla daha fazla performans sunacak.

AMD Zen'lerin tanıtım tarihi açıklandı!

AMD şirketi yeni işlemcilerini tanıtacağı etkinliğin tarihini resmi olarak açıkladı. New Horizon ismini taşıyan etkinlik 13 Aralık 2016 tarihinde yani Salı günü Texas -Austin'de gerçekleşecek. Etkinlikle birlikte yeni Zen işlemcilerinin zorlu oyun grafiklerindeki performansına bakılacak. Canlı olarak yayınlanacak olan etkinlikte yeni işlemciler izleyicilerin gözleri önünde tek tek test edilecek.

Mikroçipleri ile ünlü şirket AMD'nin yeni işlemcilerini tanıtacağı etkinliği izleyebilmek için önceden kayıt olmanız gerekiyor. Etkinliğe kayıt olmak için burada yer alan formu doldurmanız gerekiyor. Daha sonra verdiğiniz elektronik mesajlaşma adresinize etkinliğin detayları gönderilecektir. Ayrıca AMD New Horizon etkinliği ile ilgili tüm ayrıntılara da yine aynı sayfadan ulaşabilirsiniz.

AMD, Radeon Crimson Sürücüsüne Watchdogs 2 İçin Özel Güncelleme Yayınladı

AMD, Zen İşlemcilerin Çıkış Tarihini Açıkladı

YORUMLAR